طراحی گرافیکی و چاپ

ابوالفضل میکالی؛ شاعر مردم دار و فقیه بخشنده

ابوالفضل عبیدالله بن احمد میکالی از شاعران و دانشمندان و حدیث دانان بزرگ قرون چهارم و پنجم هجری است.

3 شهریور 1399

تمدید فرصت ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

به گزارش خبرنگاران، براساس تصمیم کمیته علمی چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و هماهنگی­ های صورت گرفته با تعدادی از نشریات علمی، مقالات برتر این کنفرانس علاوه بر کتاب کنفرانس، در فصلنامه­ های علمی ـ پژوهشی مرتبط نیز به چاپ خواهند رسید.

7 تیر 1399

نامزدهای بخش رمان و داستان کوتاه جایزه کتاب سال دفاع مقدس معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران، آثار برتر کتاب های رمان و داستان کوتاه شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس در سال 1393 پس از بررسی های کارشناسانه هیئت داوری که نامزد دریافت جایزه هستند تعیین شد.

4 تیر 1399

سوسن، گلی که در طاقدیس ادبیات کودک و نوجوان ایران شکفت

خبرنگاران-حسن ذولفقاری: سوسن طاقدیس (1338-1399) خاطره­ ساز بچه ها و نوجوانان ایرانی درگذشت. خبری کوتاه اما ناگوار. درنهایت بهت و غوغای کرونا. سال ها بود که دیابت داشت. همه دعا می ­کردیم بهبود یابد اما درگذشت. در 61سالگی؛ اما داستا ن ­هایش، یاد او را در ذهن بچه...

3 تیر 1399

آلاچیق عشایری اردبیل در نمایشگاه ITB آلمان معرفی می گردد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: آلاچیق عشایری شاهسون و جاذبه های گردشگری و تاریخی استان اردبیل در پنجاه و یکمین نمایشگاه بین المللی ITB برلین در کشور آلمان به نمایش گذاشته شد.

9 خرداد 1399

بوکوفسکی؛ ملک الشعرای فرودستان آمریکا

شاید بهترین شیوه انتخاب یک کتاب از بین کتاب های موجود در قفسه های کتاب فروشی، جست وجو و انتخاب از روی اسم نویسنده باشد. وقتی با دنیای یک نویسنده آشنا باشید، با خیال راحت تری سراغ کتاب های او می روید، چون تقریبا می دانید قرار است درهای چه دنیای برایتان...

29 اردیبهشت 1399

حسگر کشش پذیری که از هیدروژل ساخته شده است

پژوهشگران چین، نوعی حسگر کشش پذیر ابداع نموده اند که از هیدروژل ساخته شده و می تواند به ساخت تجهیزات الکترونیکی و ربات های نرم یاری کند.

16 اردیبهشت 1399

ماه همراه بچه هاست به چاپ دوم رسید

خبرنگاران: ماه همراه بچه هاست با موضوع زندگی شهید محمدابراهیم همت به قلم گلعلی بابایی به رشته تحریر درآمده و برای اولین بار در نمایشگاه کتاب عرضه شده و در طی این ایام به چاپ دوم رسیده است.

17 فروردین 1399

ماه و کتان میرشکاک دوباره در کتابفروشی ها

خبرنگاران : کتاب ماه و کتان نوشته یوسف علی میرشکاک تجدید چاپ شد.

15 فروردین 1399

توقف صدور ویزا الکترونیکی برای اتباع چینی در روسیه

وزارت امور خارجه روسیه با توصیه به شهروندان روسی برای سفر نکردن به چین، خاطرنشان کرد که صدور ویزا الکترونیکی برای اتباع چینی به منظور ورود به خاک روسیه به وسیله تمامی مسیرهای هوایی، دریایی و زمینی به طور موقت متوقف شده است.

18 بهمن 1398

همه چیز درباره روش های چاپ ساک دستی

حتماً برای شما هم پیش آمده که بعد از خرید لباس، کفش، ساعت یا جواهرات، کالای خریداری شده را در یک ساک دستی تبلیغاتی شیک و زیبا از فروشنده تحویل گرفته اید و کیفیت و طراحی دلپذیر آن سبب شده آن را برای استفاده های بعدی نیز نگهداری کنید.

13 بهمن 1398

کتاب آفرین نامه رونمایی شد

کتاب آفرین نامه چاپ و انتشار مرکز معرفی فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری همزمان با مراسم نکوداشت استاد مهدی رهبر پیشکسوت باستان شناسی ایران رونمایی شد.

12 بهمن 1398

نان کارآفرینی در سفره 70 خانوار

سارا جعفرزاده ـ خبرنگار: با هزینه شخصی، کارگاه تولیدی راه انداخته و برای چند نفر کسب وکار ایجاد نموده است. عبدالله صفری کارآفرین و تولیدکننده پوشاک مردانه است که از تیر سال جاری سوله ای را که شهرداری در محله کم برخوردار رضویه در اختیارش قرار داده، با...

15 دی 1398

تعامل با دانشمندان جامعه المصطفی بزرگ ترین آرمان دانشمندان چین است

خبرنگاران: معاون دانشگاه یوننن چین با بیان اینکه تعامل با دانشمندان جامعه المصطفی بزرگ ترین آرمان دانشمندان چین است، گفت: تعامل با ایران و مراکز دانشگاه ایران از آرمان های ما است و در بیست سال گذشته با 5 دانشگاه ایرانی تفاهم نامه امضا نموده ایم.

4 دی 1398

جایزه به مشترکانی که در تابستان 99 مصرف برق شان مصرف کنند ، اعلام نوع جایزه تا دو ماه دیگر

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: جایزه ای برای مردمی که اقدام به کاهش مصرف برق در تابستان سال 99 کنند در نظر گرفته می شود، که نوع این جایزه یا پاداش تا دو ماه آینده تعیین می شود.

1 دی 1398

بهترین اقامتگاه ها در بالی اندونزی

بهترین هتل ها، ویلاها و خانه های ییلاقی در بالیمنطقه ای با قدمتی دیرینه در سواحل شرقی بالی وجود دارد که نامش گود کارما است. گود کارما در دامنه آتشفشان گونانگ آگونگ قرار گرفته است. مرتفع ترین قسمت جزیره در ارتفاع 3031 متری. ماسه این منطقه از سنگ های آتشفشانی...

24 آذر 1398

نمایشگاه های استانبول 2019 و 2020 (نمایشگاه تویاپ ترکیه)

معرفی نمایشگاه های تویاپ در ترکیه:نمایشگاه های تویاپ ترکیه در 22 بخش فعالیت می نمایند. عناوین نمایشگاه هایی که تویاپ در سراسر ترکیه برگزار می نماید به توضیح زیر است، این نمایشگاه ها علاوه بر استانبول در شهرهای دیگر هم معمولا اجرا می شوند مثلا نمایشگاه...

19 آذر 1398

کوشش مشترک آلمان و فرانسه برای تشکیل شورای امنیت اروپایی

وزیر امور خارجه آلمان ضمن حمایت از ناتو در برابر انتقادهای فرانسه از کوشش ها و رایزنی های خود با همتای فرانسوی اش برای تشکیل شورای امنیت اروپایی اطلاع داد.

12 آذر 1398

برگی دیگر از کاهش تعهدات کشورمان در قبال بی عملی اروپا امروز ورق می خورد

سومین مهلت60 روزه ایران به طرف های اروپایی برجام هم به سرانجام رسید.

8 آذر 1398

برنامه ای برای گردش یک روزه در بالی (بخش اول)

جزیره بالی در اندونزی را می توان بهشتی زیبا و جادویی دانست. من هر بار که به این جزیره سفر می کنم؛ احساس آرامش نموده و استراحت در استخرهای زیبا، سواحل آرام و صرف غذا در کافه ها و رستوران های ساحلی هر کدام به تنهایی در نوع خود بی نظیر بوده و خاطراتی فراموش...

7 آذر 1398
تعداد: (22)