آنالیز توسعه 5میلیون پورت اینترنت پرسرعت

به گزارش باتسک، جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاونت وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار گردید.

آنالیز توسعه 5میلیون پورت اینترنت پرسرعت

به گزارش باتسک، و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، عصر دوشنبه، 19 خرداد ماه سال 99، جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور، مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار گردید.

این جلسه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به منظور آنالیز توسعه 5میلیون اینترنت پرسرعت در برنامه سال 99، تعامل و همسویی با اهداف کلان و سیاست های راهبردی حوزه ICT و آنالیز راهکارهای مناسب برای تحقق اهداف این حوزه از دو منظر رگولاتوری و شرکت مخابرات ایران و همچنین برطرف موانع موجود در این راستا برگزار گردید.

شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین اپراتور مخابراتی کشور با قدیمی ترین برند حوزه ارتباطات همیشه در راستا ارائه خدمات حوزه ICT پیشرو بوده و با رویکرد تعامل سازنده با نهادهای قانونگذار، در راستا پیشرفت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گام برمی دارد.

در این جلسه، دکتر صفری، رییس و اعضای هیات مدیره، مهندس صدری، مدیرعامل با حضور مهندس فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و تعدادی از معاونین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران شرکت داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1655

به "آنالیز توسعه 5میلیون پورت اینترنت پرسرعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز توسعه 5میلیون پورت اینترنت پرسرعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید