کارت زرد توئیتر به ترامپ در دقیقه 90

به گزارش باتسک، شبکه اجتماعی توئیتر که شاید اصلی تری جولانگاه تبلیغات انتخاباتی دونالد ترامپ حتی در واپسین ساعات و دقایق تبلیغات بود و هست، ساعاتی پیش مجبور شد نسبت به گمراه کننده بودن یکی دیگر از توئیت های نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2020 هشدار بدهد.

کارت زرد توئیتر به ترامپ در دقیقه 90

ترامپ ساعاتی پیش در یکی از توییت هایش از رأی دیوان عالی آمریکا در مورد شمارش آراء ایالت پنسیلوانیا انتقاد نموده و آن تصمیمی خطرناک که منجر به خشونت های خیابانی می گردد، خوانده بود. توییتر در مورد این توییت هشدار داد که محتوای این نوشته محل مناقشه بوده و ممکن است گمراه نماینده باشد. گفتنی است که کاربران اینترنت کماکان می توانند با کلیک بر این اخطار توییتر، توییت بحث برانگیز ترامپ را مشاهده نمایند.

شبکه اجتماعی توئیتر در بالای این پیغام ترامپ، نوشته است: برخی یا تمام مطالب به اشتراک گذاشته در این پیغام ممکن است موجب گمراه کردن مردم در مورد انتخابات و امور مدنی باشد.

نامزدهای انتخابات آمریکا در کنار ترغیب رأی دهندگان مردد گوشه چشمی نیز به حوادث بین المللی داشته و تیراندازی های دیشب وین را محکوم کردند.رئیس جمهوری آمریکا و نامزد حزب جمهوری خواه در توییتر کلیپ هایی در تائید احتمال پیروزی خود در ایالت سرنوشت ساز پنسیلوانیا منتشر کرد. در یکی از این فیلم ها مصاحبه شبکه خبری فاکس نیوز با مدیر موسسه افکارسنجی ترافالگار دیده می گردد. این موسسه که به درستی پیروزی ترامپ را در انتخابات 2016 پیش بینی نموده بود در این دوره نیز وی را پیروز انتخابات آینده می داند.

بخش هایی از سخنرانی های دیشب ترامپ در جمع طرفداران خود در شهر کِندوشای ایالت ویسکانسین نیز در صفحه توییتر او منتشر شده است. وی در این کلیپ ها هشدار می دهد که انتخاب بایدن و هریس به فروپاشی اقتصاد آمریکا و افزایش مالیات ها می انجامد. وی از مردم آمریکا خواست تا برای احترام به ارزش هایشان به او رأی دهند.

ترامپ در توییت های دیگری با درج تصاویری از گردهمایی دیشب نوشت: رأی به من و حزب جمهوری خواه رأی به رؤیای آمریکایی است. در 4 سال آینده آمریکا را تبدیل به ابرقدرت فراوری دنیا نموده و اتکای خود به چین را یک بار و برای همواره انتها می دهیم.

وی در انتقاد از برنامه های بایدن در حوزه استخراج نفت نوشت: تا من رئیس جمهورم فراورینماینده اول نفت و گاز طبیعی در دنیا باقی می مانیم و در حوزه انرژی خودکفا خواهیم ماند.

ترامپ در توییت دیگری از مردم آمریکا خواست تا فردا رأی بدهند و هشدار داد که رأی به بایدن خواب آلود سپردن دولت آمریکا به طرفداران دنیای سازی، کمونیست ها، سوسیالیست ها و لیبرال های دوروی ثروتمند خواهد بود.

او در آخرین توییت خود با مردم وین نیز ابراز همدردی کرد و نوشت: این حملات شیطانی علیه مردم بی گناه باید متوقف گردد. وی اضافه کرد: آمریکا در کنار اتریش، فرانسه و تمامی اروپا در نبرد علیه تروریست ها از جمله تروریست های اسلام گرای افراطی می ماند.

بایدن نیز در توییتی حوادث وین را حمله تروریستی دهشتناک خواند و نوشت: باید در برابر نفرت و خشونت متحد باشیم.

نامزد دموکرات ها در توییت های دیگری به انتخابات پرداخت و نوشت: دونالد ترامپ همواره برای دوستان ثروتمند خود می جنگد. من همواره برای شما می جنگم. افتخار را به کاخ سفید بازگردانیم.

وی در توییت دیگری از جوانان خواست تا برای ایجاد تغییر در رأی گیری امروز شرکت نمایند.

بایدن با انتشار کلیپی از یکی از سخنرانی های انتخاباتی خود نوشت: پیغامی واضح برای دونالد ترامپ بفرستیم: چمدان هایت را جمع کن و به خانه ات برو!

بر اساس داده های مندرج در تارنمای ریل کلیر پالیتیکس، ساعاتی مانده به شروع رأی گیری انتخابات آمریکا، میانگین نتایج نظرسنجی های انتخاباتی حامی از پیشتازی 6.7 درصدی بایدن دارد. معاون وقت باراک اوباما در میانگین نظرسنجی های ایالات کلیدی نیز 2.8 درصد از ترامپ پیش است.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1893

به "کارت زرد توئیتر به ترامپ در دقیقه 90" امتیاز دهید

1 کاربر به "کارت زرد توئیتر به ترامپ در دقیقه 90" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت زرد توئیتر به ترامپ در دقیقه 90"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید