ویلموتس سر ایران کلاه گذاشت، امکان دست کاری در قرارداد وجود ندارد

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج امروز که برای برگزاری جلسه ای به سازمان صدا و سیما رفته بود، بعد از مدت ها سکوت با اشاره به شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال ایران به فیفا، گفت: آقای ویلموتس از ادبیات خوبی استفاده نکرد. بهترین جمله ای که می شود گفت این است که ویلموتس سر ما کلاه گذاشت. ایشان گفته بند سه ماه در قراردادش در ایران اضافه شده است.

ویلموتس سر ایران کلاه گذاشت، امکان دست کاری در قرارداد وجود ندارد

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال تاکید کرد: امکان دست کاری در هیچ قراردادی نیست. هر قراردادی که زیر سقف فیفا بسته می شود باید پولش پرداخت شود. فدراسیون فوتبال منابعی که داشت از فیفا بود و فیفا هم نتوانست به موقع پولمان را بدهد.

تاج افزود: ما به مسئولان نامه زدیم. 10-15 نامه بانک مرکزی به شرکت ها زد که کار به فسخ قرارداد با ویلموتس نکشد. هرکسی قرارداد را فسخ می کند باید پولش را کامل بگیرد. ویملوتس قراردادش را فسخ کرد چون نتوانستیم به موقع پول بدهیم ولی خوشبختانه در قرارداد، این بند آمده بود که هرکسی فسخ کند ویلموتس فقط پول سه ماه از تعهدش را می گیرد.

وی در خصوص تشریفات ویژه برای ویلموتس و استفاده از یک اتومبیل لوکس برای او گفت: اتومبیل ویلموتس در ایران بنز نبوده است؛ یک ماشین عادی بوده که قبلاً هم داشتیم. اینها خبرهای بدی است که می زنند. این اتومبیل در کمپ تیم ملی است و برای فدراسیون است.

تاج هزینه 30 میلیونی تشریفات استقبال از ویلموتس را هم رد کرد و افزود: 30 میلیون تومان هزینه برای او نشد. اینها خبرهایی است که مردم هم خیلی قبول نمی کنند!

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال از پاسخ به این سوال که آیا هنوز هم معتقد است ویلموتس مربی نجیبی است؟ طفره رفت و گفت: پول ویلموتس را علیرغم 8 ماه نامه نگاری نتوانستیم بدهیم و او هم شکایت کرد.

وی درباره ادعای غرامت 6 میلیون یورویی ویلموتس با شکایت به فیفا شرح داد: بعد از اینکه مریض شدم مسئولان فدراسیون وکیل پرونده را تغییر دادند و حتماً پیش بینی لازم را انجام داده اند. ویلموتس لایحه ای را داده است که تا دو روز پیش در جریانش نبودم. دو روز پیش پرسیدم که لایحه چیست. اگر لایحه جدید را بپذیرند خوب است ولی من دیگر در جریان نیستم.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به سوالی درباره شکایت کارلوس کی روش به فیفا برای دریافت پاداش سومی جام ملت های آسیا - دیداری که اصلاً وجود نداشته است- پاسخ شفافی نداد و گفت: کی روش نسبت به سوم شدن اعتراض داشت. هر دوره دیدار رده بندی در جام ملت های آسیا وجود داشت به استثنای سال 2019. در قرارداد آمده بود که اگر سوم شویم 200 هزار دلار به کی روش بدهیم. اگر سوم می شدیم 1 میلیون دلار هم گیر فدراسیون می آمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1613

به "ویلموتس سر ایران کلاه گذاشت، امکان دست کاری در قرارداد وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس سر ایران کلاه گذاشت، امکان دست کاری در قرارداد وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید