ناگفته های رضا گوچی پس از پیوستن به تیم زووله هلند

به گزارش باتسک، گفت وگوی خواندنی با رضا قوچان نژاد بعد از پیوستن به تیم زووله هلند را از نظر می گذرانید.

ناگفته های رضا گوچی پس از پیوستن به تیم زووله هلند

در سفر با تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید.

به گزارش ، رضا قوچان نژاد دوباره به لیگ هلند برگشت. او بعد از آنکه از آپوئل جدا شد، تصمیم گرفت تا در اروپا به کارش ادامه دهد. با اینکه از لیگ ایران و همین طور دیگر لیگ های آسیایی پیشنهاد داشت ولی با هلندی ها توافق کرد و به باشگاه زووله ملحق شد. او امید زیادی به موفقیت در هلند دارد.

ممنون. امیدوارم که بتوانم فصل خوبی در باشگاه زووله داشته باشم. تیم در هفته های اول لیگ هلند نتایج خوبی به دست نیاورده است. عملکرد دفاعی و تهاجمی ما آن گونه که باید خوب نبوده است. تیم احتیاج به تغییراتی داشت که باشگاه در این زمینه مذاکراتی هم با من داشت. سرمربی به دنبال بازیکنی می گشت که بتواند به خط حمله یاری کند. وقتی این پیشنهاد به من شد، چون از کشور هلند بود، جدی تر به آن فکر کردم. به هر حال در این کشور زندگی می کنم. برایم بهتر بود در هلند بازی کنم. مذاکرات ما خیلی خوب پیش رفت و توانستیم قرارداد ببندیم.

بله، چند پیشنهاد داشتم. هم از آسیا و هم از اروپا. ولی به دنبال این بودم جایی بازی کنم که تجربه حضور در آنجا را داشته باشم. این خیلی موضوع مهمی است. من در فوتبال هلند رشد کردم. سال جاری هم شرایط لیگ بهتر از سال های قبل شده است.

بعد از موفقیتی که آژاکس در لیگ قهرمانان داشت، فوتبال هلند به این نتیجه رسید که می تواند بعد از چند دهه دوباره تبدیل به قدرت گردد. الان تیم ملی هلند شرایط خیلی بهتری نسبت به دو سه سال اخیر به دست آورده. سرمایه گذاری بیشتر شده. از سویی لیگ های بهتر اروپا نگاه ویژه ای به تیم ها و همین طور بازیکنان شاغل در هلند دارند.

بله، آن فصل خیلی برایم خوب بود. من تازه به زووله ملحق شده ام و بگذارید برسم(خنده). لیگ آغاز شده و تیم پنج هفته بازی نموده است. روز یکشنبه هم در هفته ششم بازی می کنیم. من احتیاج به زمان دارم تا بتوانم با تیم هماهنگ شوم. در این مدت تمرینات انفرادی داشتم ولی خودتان که می دانید شرایط تمرینات گروهی فرق دارد. زمان می خواهم تا بتوانم با بقیه تیم هماهنگ شوم، ولی همان طور که گفتم خدا را شکر با شرایط فوتبال هلند کاملا آشنا هستم و ان شاءا... زود آماده می شوم.

این دیگر بستگی به تصمیم مربی دارد.

فعلا تمرکزم روی این مساله است که بتوانم خودم را آماده کنم و فصل موفقی در لیگ هلند داشته باشم.

منبع: روزنامه جام جم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 643

به "ناگفته های رضا گوچی پس از پیوستن به تیم زووله هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های رضا گوچی پس از پیوستن به تیم زووله هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید