مریم نواز: دنبال کننده منشور دموکراسی در کشور هستیم

به گزارش باتسک، دختر نواز شریف ضمن تأکید بر لزوم اتحاد احزاب مخالف دولت با یکدیگر، اوضاع مالی حال حاضر در کشور را بسیار وخیم ارزیابی کرد.

مریم نواز: دنبال کننده منشور دموکراسی در کشور هستیم

به گزارش دفتر منطقه ای باتسک به نقل از جیو تی وی (اردو)، مریم نواز شریف دختر نخست وزیر سابق پاکستان در کنفرانس خبری بعد از مراسم افطار به میزبانی رئیس حزب مردم اظهار داشت: با وجود اختلافات زیاد احزاب اپوزیسیون و رقابت آنها در میدان سیاست، امروز در مقابل سیاست های غلط دولت با یکدیگر متحد هستیم.

مریم نواز در پاسخ به سؤال خبرنگاری در رابطه با پرونده های خاندان شریف اظهار کرد: سازمان بازرسی پاکستان تنها فشارش بر روی خاندان شریف است و با باقی افراد کاری ندارد. این سازمان اعتبار خود را از دست داده است.

دخترنواز شریف درخصوص ضیافت افطار در خانه خاندان زرداری به باتسک گفت: حسن نیت بلاول بوتو زرداری بر همه واضح است و این حسن نیت در مراسم خاکسپاری مادرم(کلثوم نواز) برمن ثابت شد. حزب مردم و حزب ن لیگ هر دو دنبال کننده منشور دموکراسی در کشور هستند.

لازم به ذکر است احزاب مخالف دولت قرار است بعد از ماه رمضان در مجلس و همین طور هواداران آنان در شهرهای مختلف علیه سیاست های دولت خان دست به تظاهرات بزنند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 23 فروردین 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 516

به "مریم نواز: دنبال کننده منشور دموکراسی در کشور هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مریم نواز: دنبال کننده منشور دموکراسی در کشور هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید