مدرسه فیلمسازی جورج کلونی تاسیس شد

به گزارش باتسک، مدرسه آموزش فیلمسازی که جورج کلونی، کری واشنگتن و دان چیدل موسس آن هستند برای جوامع محروم شروع به کار می کند.

مدرسه فیلمسازی جورج کلونی تاسیس شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، جورج کلونی، دان چیدل، کری واشنگتن، میندی کیلینگ، ایوا لونگوریا و تعداد دیگری از بازیگران شناخته شده در همراهی با هم از پاییز 2022 یک مدرسه آموزش فیلمسازی برای افراد محروم تاسیس می کنند.

این مدرسه به نام مدرسه رویبال تهیه فیلم و برنامه های تلویزیونی را برای دانشجویان خود برمبنای آموزش قوی آکادمیک، تعلیم عملی و دسترسی به داستان سرایان و حرفه ای های صنعت فیلم از هالیوود در برنامه دارد. این مدرسه همچنین یک برنامه کارآموزی مخصوص خواهد داشت.

کلونی در بیانیه ای گفت: هدف ما این است که بهتر تنوع کشورمان را نشان دهیم. این یعنی زود آغاز کردن. یعنی خلق کردن برنامه هایی در سطح دبیرستان که به جوانان درباره دوربین و تدوین و جلوه های ویژه و صدا و تمام فرصت های شغلی آموزش می دهند. این یعنی یک برنامه کارآموزی که در نهایت به شغل های پردرآمد منتهی می شود. یعنی درک کردن اینکه همه ما در این فرایند کنار هم هستیم.

این مدرسه کارش را با آموزش به بچه های کلاس نهم و دهم آغاز می کند و ظرف 2 سال بعد به شاگردان کلاس یازدهم و دوازدهم هم آموزش می دهد. هدف این برنامه این است که برنامه خود را به مدرسه های بیشتری در ناحیه لس آنجلس ارایه کند.

چند مدیر از شرکت ورکینگ تایتل فیلمز و برایان لورد از آژانس هنرمندان خلاق از دیگر موسسان این مدرسه خواهند بود. تمام موسسان در هیات مشاوره مدرسه حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2304

به "مدرسه فیلمسازی جورج کلونی تاسیس شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "مدرسه فیلمسازی جورج کلونی تاسیس شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه فیلمسازی جورج کلونی تاسیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید