شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی برگزار گردید، گردش اقتصادی 348 میلیاردی توسط کارگزاران تجارت فناوری

به گزارش باتسک، شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی سراسر کشور در نمایشگاه اینوتکس 2021 به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید.

شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی برگزار گردید، گردش اقتصادی 348 میلیاردی توسط کارگزاران تجارت فناوری

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی سراسر کشور در نمایشگاه اینوتکس 2021 با حضور اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس و رئیس شورای سیاست گذرای شبکه فن بازار ملی ایران، برگزار گردید. خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران، لاهوتی مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، نمایندگان فن بازارهای تخصصی و منطقه ای و جمعی از فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور در این نشست حضور داشتند.

محمد صالح خالقی دبیر شبکه فن بازار ملی ایران ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت فن بازارهای منطقه ای و تخصصی و کارگزاران تجارت فناوری ذیل طرح جهش تجارت فناوری گفت: طرح جهش تجارت فناوری از اردیبهشت سال 1399 آغاز شده و تا به امروز 348 میلیارد تومان گردش اقتصادی توسط کارگزاران تجارت فناوری ایجاد شده است.

وی ادامه داد: این دستاورد نتیجه 155 تعداد هم رسانی است. از این میان 95 همرسانی به ارزش 212 میلیارد تومان در موضوع بازاریابی، 38 همرسانی به ارزش حدودی 26 میلیارد تومان در موضوع برطرف احتیاج و 22 همرسانی در زمینه سرمایه گذاری به ارزش 110 میلیارد تومان صورت گرفته است.

خالقی تاکید نمود: این نتیجه جهش بسیار خوب در مبادلات فناوری کشور است که توسط کارگزاران تجارت فناوری با حمایت شبکه فن بازار ملی ایران صورت گرفته است.

در ادامه این نشست که مربوط به انتقال تجربه توسط کارگزاران تجارت فناوری بود شرکت گسترس سامانه های هیوا کارگزار تجارت فناوری از کرمان، شرکت پیشبران کیفیت سامانه کارگزار تجارت فناوری از کرمانشاه و پویشگران توسعه فناوری بهراد کارگزار تجارت فناوری از بوشهر به بیان تجربیات خود جهت بهره برداری دیگر فن بازارها و بروکرها، پرداختند.

همچنین در ادامه نشست آقای دهفولی، عضو هیات مدیره صندوق خطر پذیر سینا (سینا ویسی)، آقای رضاییان مدیر عامل حلال فاند و جمعی دیگر فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور به بیان توانمندی ها و دیدگاه های خود پرداختند.

طرح جهش تجارت فناوری به منظور افزایش مبادلات فناورانه که به تبع آن افزایش فراوری خواهد بود، اجرا شده است. شبکه فن بازار ملی ایران با دارا بودن 50 کارگزار تجارت فناوری در سطح کشور اقدام به توسعه بازار فناوری می نماید. طرح مذکور شامل بازاریابی محصولات دانش بنیان و فناورانه (بازاریابی داخلی و بین المللی)، سرمایه گذاری بر استارتاپ ها، اختراعات، طرح های فناورانه و نیز برطرف احتیاج فناورانه صنایع است، که این همرسانی ها توسط کارگزان تجارت فناوری انجام می گردد.

طرح جهش تجارت فناوری در سراسر کشور اجرا می گردد و عرضه کنندگان و متقاضیان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور با مراجعه به یکی از دفاتر فن بازارهای منطقه ای یا تخصصی و یا مراجعه مستقیم به کارگزاران تجارت فناوری می توانند از این خدمت بهره مند شوند. فهرست کارگزاران مورد تایید شبکه فن بازار ملی ایران در سامانه Techmart.ir قابل مشاهده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2259

به "شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی برگزار گردید، گردش اقتصادی 348 میلیاردی توسط کارگزاران تجارت فناوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانزدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای و تخصصی برگزار گردید، گردش اقتصادی 348 میلیاردی توسط کارگزاران تجارت فناوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید