تکمیل آورده، شتاب بخش طرح جهش فراوری مسکن در فاروج

به گزارش باتسک، خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر راه و شهرسازی فاروج گفت: ثبت نام طرح جهش فراوری مسکن در فاروج همزمان با سایر شهرستان ها شروع شد اما شتاب دهنده اجرای این طرح، تکمیل آورده متقاضیان است.

تکمیل آورده، شتاب بخش طرح جهش فراوری مسکن در فاروج

حسن ذبیحی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: سامانه جهش فراوری مسکن فاروج، زیر مجموعه شهرستان شیروان است اما در مورد ثبت نام مسئله ای برای شهفرایندان ایجاد نمی گردد.

مدیر راه و شهرسازی فاروج اضافه نمود: برخلاف تصور بسیاری از شهفرایندان، مسئله ای در حوزه تامین زمین برای این طرح نداریم و 50 قطعه به بنیاد مسکن برای شروع اجرای این طرح واگذار شده و علاوه بر آن 6 هکتار در تعامل با مالکان و چهار هکتار در فرایند تغییر کاربری هم برای این طرح منظور شده است.

وی با اشاره به اینکه برای این طرح 50 قطعه در هفت ماه گذشته به بنیاد مسکن واگذار شده است، اضافه نمود: از 50 متقاضی این زمین ها فقط 12 نفر آورده خود را تامین و واریز نموده اند.

ذبیحی با بیان اینکه 38 متقاضی ثبت نام نموده با معین تکلیف نکردن تصمیم شان راستا را برای سایر متقاضیان ناهموار نموده اند، بیان نمود: برای واگذاری 38 واحدی که آورده شان به وسیله متقاضیان تکمیل نشده، باید تصمیم متقاضیان قبلی معین گردد که این فرایند، سرعت اجرای طرح را کند نموده است.

مدیر راه و شهرسازی فاروج با اشاره به اینکه آورده متقاضیان 400 میلیون ریال است، بیان نمود: در فاروج با کمبود زمین روبرو نیستیم و متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به این اداره، فرایند ثبت نام و استفاده از این فرصت را طی نمایند.

ذبیحی سهمیه فاروج طی چهار سال در این طرح را ساخت 1384 واحد و در تیتکانلو 498 واحد بیان کرد و گفت: در تیتکانلو 250 قطعه زمین آماده واگذاری به متقاضیان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2565

به "تکمیل آورده، شتاب بخش طرح جهش فراوری مسکن در فاروج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل آورده، شتاب بخش طرح جهش فراوری مسکن در فاروج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید