با تمام وجود از کادر فنی حمایت می کنم، هنوز دو جام دیگر مانده است

به گزارش باتسک، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه گفت: با همه توان مدیریتی ام از بازیکنان و کادر فنی حمایت می کنم. متاسفانه دشمنان استقلال که از هر فرصتی برای لطمه زدن به آرامش و همدلی این تیم استفاده می کنند، بعد از بازی با فولاد دست به انتشار شایعاتی منفی نمودند که این موضوع را قویا تکذیب کنم.

با تمام وجود از کادر فنی حمایت می کنم، هنوز دو جام دیگر مانده است

او اضافه کرد: من با تمام وجود از کادر فنی استقلال و بازیکنان با تعصب این تیم حمایت می کنم. هنوز چیزی تمام نشده و درست است که کار در لیگ برتر سخت تر شده ولی فراموش نکنیم ما دو جام دیگر یعنی حذفی و آسیایی را هم در پیش داریم و ایجاد جو منفی ناشی از انتشار شایعات، نه تنها مانع از موفقیت ما در لیگ، بلکه مانع از موفقیت ما در دو جام دیگر هم می شود.

مدیرعامل استقلال در پایان اضافه کرد: مجموعه تیم استقلال، مجموعه ای متحد است که با قدرت به آینده نگاه می کند و حمایت هواداران از این تیم، اتحاد درونی باشگاه را هم تقویت می کند. از حامیان و صاحبان اصلی باشگاه که همانا هواداران عزیز هستند، می خواهم بیش از گذشته از تیم خودشان حمایت کنند و ایمان داشته باشند با همه وجود تلاش خواهیم کرد در یک تیم منسجم، تمامی مسائل را برطرف نماییم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1676

به "با تمام وجود از کادر فنی حمایت می کنم، هنوز دو جام دیگر مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تمام وجود از کادر فنی حمایت می کنم، هنوز دو جام دیگر مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید