کاپلو: میلان دیگر دارد حالم را به هم می زند!، کالچوپولی اسکودتوهای مرا به تیم های دیگر داد

به گزارش باتسک، سرمربی سابق تیم فوتبال میلان از اوضاع و احوال فعلی این باشگاه ابراز انزجار کرد و به اقدام جنجالی اخیر کاپیتان یوونتوس هم واکنش نشان داد.

کاپلو: میلان دیگر دارد حالم را به هم می زند!، کالچوپولی اسکودتوهای مرا به تیم های دیگر داد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش باتسک، فابیو کاپلو اعتراف کرد که سیاست های کاری مدیر اجرایی باشگاه میلان در خصوص مدیران ورزشی و فنی این تیم را به هیچ عنوان نمی پسندد.

کاپلو در گفت و گو با نشریه کوریره دلواسپورت از تصمیمات ایوان گازیدیس مدیر اجرایی باشگاه میلان برای تحت فشار قرار دادن زونیمیر بوبان با هدف استعفای او از سمت مدیریت ورزشی و تکرار همان اقدامات در خصوص پائولو مالدینی مدیر فنی باشگاه انتقاد کرد. گفته می گردد گازیدیس بعد از استعفای بوبان، در پی بیرون راندن سرمربی فعلی تیم میلان، استفانو پیولی و همچنین پائولو مالدینی است تا رالف رانگنیک سرمربی آلمانی سابق تیم فوتبال لایپزیگ را روی کار آورد و همزمان او را مسئول رسیدگی به امور فنی تیم و حوزه جابجایی کند.

کاپلو که در دهه 90 سرمربی میلانی بود که بوبان و مالدینی در آن بازی می کردند، گفت: رفتاری که میلان در قبال بوبان و مالدینی در پیش گرفته است، حالم را به هم می زند. به عنوان مدیران باشگاه شما باید نسبت به این دو نفر همان صداقت و بی ریایی را نشان دهید که آنها در زمان بازیگری اش برای میلان نشان دادند. من هم اگر جای بوبان بودم همان کاری را می کردم که او انجام داد. شأن انسان ها بر هر چیزی ارجح است.

دن فابیو 73 ساله سپس به ماجرای کالچوپولی سال 2006 فوتبال ایتالیا و پس گرفته شدن دو قهرمانی او با یوونتوس در سری A در فصول 05-2004 و 06-2005 کسب کرد اشاره داشت و اضافه کرد: لوچانو موجی (رئیس سابق یوونتوس) و آنتویو جیرائودو (مدیر سابق یووه) هر دو مدیران فوق العاده ای بودند. ما با هم در زمین بازی دو اسکودتو بردیم اما کالچوپولی خارج از زمین بازی اسکودتوهای ما را گرفت و آنها را به تیم های دیگر داد.

کاپلو در نهایت به اظهارات جنجالی که جورجو کیه لینی مدافع یوونتوس در کتاب توضیح حالش علیه ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو مطرح نموده است واکنش نشان داد و از او ایراد گرفت. کیه لینی از این دو نفر به عنوان بدترین هم تیمی هایش یاد نموده است.

سرمربی سابق رم گفت: بارها از من هم خواسته شد که یک کتاب توضیح حال بنویسم و بابت این کار مبالغ هنگفتی هم به من پیشنهاد شد. با این من دوست ندارم برخی چیزها را بخوانم. به نظر من فوتبال را باید بازی کرد نه اینکه حرف زد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 10 تیر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1551

به "کاپلو: میلان دیگر دارد حالم را به هم می زند!، کالچوپولی اسکودتوهای مرا به تیم های دیگر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپلو: میلان دیگر دارد حالم را به هم می زند!، کالچوپولی اسکودتوهای مرا به تیم های دیگر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید