چه کسانی مانع بیرانوند شدند تا به استقلال نرود؟

به گزارش باتسک، علیرضا بیرانوند که نقش پررنگی در قهرمانی های پرسپولیس داشت و ستاره فصل قبل تیمش بود، برای چند روز خیلی تحت فشار نهاده شد ولی در نهایت قید حضور در استقلال را زد و در پرسپولیس ماندنی شد. غیر از وحید امیری که در آن چند روز مدام با بیرانوند در ارتباط بود و حتی موقع عقد قرارداد هم همراه با دوست و همشهری اش راهی باشگاه پرسپولیس شده بود، چند نفر دیگر هم تاثیر زیادی در ماندن علیرضا در پرسپولیس داشتند.

چه کسانی مانع بیرانوند شدند تا به استقلال نرود؟

امیری کوشش زیادی کرد تا بیرانوند را از تصمیمش برای رفتن به استقلال منصرف کند ولی شاید بیشترین نقش را در این بین هواداران پرسپولیس و البته خانواده علیرضا داشتند. از طرق مختلف فیلم ناراحتی و اشک ریختن های هواداران پرسپولیس به دست بیرانوند می رسید و بعلاوه بسیاری از هواداران پرسپولیس هم با هجوم به صفحه شخصی بیرانوند از او درخواست نموده بودند که به استقلال نرود و در پرسپولیس بماند. علیرضا هم با تماشا این اتفاقات تحت تاثیر قرار گرفته بود و حتی نزدیکان او خبر دادند که او چند شب نمی توانست به خوبی بخوابد و از لحاظ روحی کاملا به هم ریخته بود.

در کنار همه این مسائل پای خانواده بیرانوند هم در میان بود. همسر و بچه ها علیرضا اصلا دوست نداشتند او به استقلال برود و تمام کوشششان را کردند که بیرانوند در پرسپولیس باقی بماند. همسر علیرضا که دخترعموی او و یک بیرانوندی به شمار میرود، در کنار طاها پسر بزرگ علیرضا و بارانا دختر او در چند روزی که شایعه جدایی و رفتن بیرانوند به استقلال مطرح شده بود، بارها کوشش کردند که او را از تصمیمش منصرف نمایند و حتی شنیدیم بچه ها علیرضا چند بار به خاطر این موضوع گریه کردند.

بیرانوند هم با آنالیز همه نکات تصمیم گرفت قید حضور در استقلال و گرفتن پول زیاد را بزند و به خاطر خانواده اش و هواداران پرسپولیس در این تیم بماند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1402 بروزرسانی: 18 تیر 1402 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2877

به "چه کسانی مانع بیرانوند شدند تا به استقلال نرود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی مانع بیرانوند شدند تا به استقلال نرود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید