پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم، برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند

به گزارش باتسک، سرمربی فولاد می گوید تیمش مقابل استقلال به دنبال پیروزی بود.

پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم، برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند

به گزارش خبرنگاران، فولاد در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال توانست در دیداری خارج از خانه یک امتیاز از استقلال بگیرد.

سیداکبر پورموسوی پس از کسب تساوی مقابل استقلال اظهار کرد: به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. باور کنید امروز به دنبال برد بودیم. من به شفر به خاطر تیمی که دارد تبریک می گویم و امیدوارم در آسیا موفق باشند.

سرمربی فولاد درباره عملکرد ضعیف حسن بیت سعید در این دیدار شرح داد: بازی در آزادی مقابل این تعداد هوادار سخت است. همچنین بیت سعید سال گذشته بازیکن استقلال بود و به همین خاطر احساسی مقابل این تیم بازی کرد. فولاد امروز در انتقال توپ از دفاع به حمله کند عمل کرد و به همین خاطر توپ به سرعت به دفاع باز می گشت و باعث شد تا نمایشی تدافعی داشته باشیم.

او اضافه کرد: من از ابتدا دنبال فوتبال زیبا بودم اما خستگی تیم ناشی از بازی قبلی که به خاطر یک روز استراحت کمتر بود باعث شد تا نتوانیم نمایش همیشگی مان را داشته باشیم. بازیکنان فولاد امروز کوشش زیادی کردند خصوصا مرادیان که نمایش بسیار خوبی مقابل استقلال داشت.

به گزارش خبرنگاران، پورموسوی در نشست خبری پس از این دیدار گفت: بازی سختی داشتیم و به بازیکنان تیم خودم تبریک می گویم. مطمئنا یک امتیاز نمی خواستیم اما شکل بازی و فشار استقلال باعث عقب نشینی ناخواسته ما شد. بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند. به مرادیان برای اینکه بهترین بازیکن زمین بود، تبریک می گویم و برای استقلال برابر السد آرزوی موفقیت می کنم. ما به خوبی استقلال را بررسی نموده بودیم. هر چند یک روز استراحت کم داشتیم اما به خوبی استقلال را بررسی کردیم. فرشید اسماعیلی بازیکن اصلی حملات استقلال بود و با مهار این بازیکن، استقلال نتوانست بازی خود را انجام دهد.

وی درباره نمایش ضعیف رفیعی گفت: میثم دورقی باید برابر اسماعیلی بازی می کرد و رفیعی در خط حمله حضور داشت. به دلیل عدم حفظ توپ در زمین حریف، شیمبا و سروش در زمین خودی بودند.

سرمربی فولاد در سرانجام درباره جذب عالمه بیان نمود: ما از یک ماه قبل به دنبال جذب دروازه بان بودیم. عالمه ظاهرا با شرایط ما توافق نموده و به مجموعه ما اضافه می گردد. امروز مرادیان نشان داد دروازه بان قابل اعتمادی است و احتمالا دروازه بان اول ما خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 125

به "پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم، برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: باور کنید به دنبال برد بودیم، برای حفظ توپ، رفیعی در زمین خودی ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید