ورود نماینده اتاق بندرعباس به ترکیب خبرگان بانکی استان هرمزگان

به گزارش باتسک، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اتاق بندرعباس از آغاز فعالیت دور نهم هیات نمایندگان، اظهار کرد: پیگیری و به نتیجه رساندن مصوبات شورای گفت وگو و اجرایی شدن آن همواره از اهداف و دغدغه های اتاق بوده است.

ورود نماینده اتاق بندرعباس به ترکیب خبرگان بانکی استان هرمزگان

او افزود: نتایج مثبت و دستاوردهای ارزشمند شورای گفت وگو با پیگیری های اتاق و مساعدت مسئولان ملموس خواهد شد و تمام موانع پیش روی فعالان اقتصادی را با مساعدت استاندار هرمزگان مرتفع خواهیم ساخت.

صفا با اشاره به نقش مهم و کلیدی جلسات کارشناسی شورای گفت وگو در پربارتر شدن این نشست، گفت: برای هر مسئله ای که سد راه فعالان اقتصادی است حداقل 10 تا 15 نشست کارشناسی در اتاق با حضور کارشناسان برگزار می شود و امید می رود بتوانیم در این نشست ها گره از کار تجار و بازرگانان باز کنیم.

رئیس اتاق بندرعباس تأکید کرد: هماهنگی مؤثر بین بخش دولتی و خصوصی زمینه ساز رونق تولید، ایجاد اشتغال و رونق بازار کسب وکار خواهد شد.

در این نشست مقرر شد با مساعدت استاندار ترکیب خبرگان بانکی استان تغییر کند و یک نماینده از اتاق با هماهنگی لازم به منظور عضویت در این ترکیب معرفی شود.

در بخش خرمای استان نیز مقرر شد هماهنگی و پیگیری های انجمن خرمای اتاق از طریق استاندار در راستای اضافه شدن خرما در بسته های حمایتی معیشتی از سوی سایر نهادهای دولتی و غیردولتی اقدامات لازم صورت گیرد.

همچنین مقرر شد با کمک شهرداری بندرعباس جایگاه هایی برای تبلیغات و شناخت بیشتر خرماها در نظر گرفته شود.

ایجاد دفاتر نمایندگی در مناطق تولید خرمای استان از دیگر مصوباتی بود که کمک شایانی به تقویت عرضه خرما خواهد کرد که با هماهنگی انجمن خرما و اداره استاندارد تحقق خواهد یافت.

و درنهایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس پیروز شد مجوز مصوبه بیست و هفتمین نشست شورای گفت وگو دولت و بخش خصوصی مبنی بر معرفی نماینده دارای حق رأی در شورای عالی معادن استان را با تأیید استاندار اخذ کند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1631

به "ورود نماینده اتاق بندرعباس به ترکیب خبرگان بانکی استان هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود نماینده اتاق بندرعباس به ترکیب خبرگان بانکی استان هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید