هفته نوزدهم لیگ برتر، سهم یک امتیازی یحیی از خانه سابق با چاشنی فرصت سوزی خبرنگاران

به گزارش باتسک، ملاقات تیم های فوتبال پدیده مشهد و پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر با نتیجه تساوی به سرانجام رسید.

هفته نوزدهم لیگ برتر، سهم یک امتیازی یحیی از خانه سابق با چاشنی فرصت سوزی خبرنگاران

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، تیم های فوتبال پدیده و پرسپولیس در نخستین ملاقات خود در سال 1400، از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در چارچوب ملاقاتی از هفته نوزدهم لیگ برتر در استادیوم امام رضا (ع) مشهد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک - یک سرانجام یافت.

امین قاسمی نژاد در دقیقه 1+45 تیم پدیده را پیش انداخت اما میلاد سرلک در دقیقه 69 کار را برای پرسپولیس به تساوی کشاند. در این ملاقات دو تیم فرصت های خوبی را از دست دادند.

شاگردان گل محمدی با تساوی در این مسابقه 38 امتیازی شدند و موقتاً به صدر جدول صعود کردند و باید منتظر سرنوشت ملاقات تیم های سایپا و سپاهان باشند. با تساوی در این مسابقه، استقلالِ 33 امتیازی امیدوار شد تا با شکست پیکان فاصله امتیاز خود با پرسپولیس را کاهش دهد. در واقع پدیده با رحمتی و قاسمی نژاد امید را در بین آبی پوشان در آستانه ملاقات با پیکان افزایش داد.

ترکیب پدیده: میلاد فراهانی، علی نعمتی، محمد عرفان معصومی، مهرداد بایرامی، محمدعلی فرامرزی، رضا یزدان دوست، محمدرضا فلاحیان، یوسف وکیا، صادق صادقی (76-احمد الجبوری)، امیرحسین کریمی و امین قاسمی نژاد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (88- محمد شریفی)، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا (66- احمد نوراللهی)، مهدی ترابی، امید عالیشاه (84- وحید امیری)، احسان پهلوان (66-مهدی عبدی) و شهریار مغانلو (84- عیسی آل کثیر).

داور: علی صفایی

نیمه اول

دقیقه 9: ضربه سر شهریار مغانلو روی ارسال سعید آقایی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 11: ارسال تند و تیز مهدی ترابی به شکلی خطرناک از مقابل دروازه پدیده عبور کرد و در ادامه مدافعان مشهدی این توپ را دور کردند.

دقیقه 19: ضد حمله بازیکنان پدیده با ضربه امین قاسمی نژاد نخستین موقعیت خطرناک این تیم را شکل داد که توپ در اختیار حامد لک نهاده شد.

دقیقه 20: پاس در عرض و تند و تیز امید عالیشاه از داخل محوطه جریمه پس از عبور از شهریار مغانلو توسط مدافع پدیده برگشت داده شد.

دقیقه 26: ضربه سر کامیابی نیا روی ارسال شیری به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه فراهانی به بیرون رفت.

دقیقه 34: نفوذ بازیکنان پرسپولیس به داخل محوطه جریمه پدیده با شوت محکم عالیشاه از روی خط شش قدم هدر رفت و ضربه این بازیکن با اختلاف زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 39: نفوذ کامیابی نیا و پاس در عرض این بازیکن را سعید آقایی به شکلی عجیب نتوانست از داخل محوطه شش قدم تبدیل به گل کند و پس از یک کش و قوس مدافعان پدیده این توپ را هم راهی کرنر کردند.

دقیقه 1+45: بازیکنان پدیده برخلاف جریان بازی روی یک ضد حلمه توانستند توسط امین قاسمی نژاد دروازه پرسپولیس را باز نمایند.

دقیقه 2+45: یحیی گل محمدی از داور بازی کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه 53: تعلل مدافعان پرسپولیس و فرصت طلبی قاسمی نژاد بار دیگر پدیده را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما ضربه مهرداد بایرامی به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 56: میلاد سرلک از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 65: علی سامره مربی تیم پدیده به دلیل اعتراض به داور از صفایی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 69: میلاد سرلک با یک شوت سرکش از داخل محوطه جریمه گل تساوی را برای پرسپولیسی ها به ثمر رساند.

دقیقه 70: مهدی رحمتی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 72: شوت سرکش صادق صادقی از پشت محوطه جریمه را حامد لک دور کرد.

دقیقه 76: شوت مهدی ترابی روی ضربه ایستگاه را میلاد فراهانی در دو مرحله دفع کرد.

دقیقه 79: مهدی عبدی دروازه خالی را به شکلی بسیار عجیب از دست داد و ضربه او را مدافع پدیده به کرنر فرستاد.

دقیقه80: ضد حمله خطرناک بازیکنان پدیده می رفت تا بار دیگر این تیم را به گل برساند اما شوت قاسمی نژاد پس از برخورد به مدافعان پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 82: حرکت تند و تیز بازیکنان پرسپولیس این تیم را در موقعیت بسیار خوب قرار داد اما ضربه سر نوراللهی روی ارسال دقیق ترابی به تیر دروازه برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2161

به "هفته نوزدهم لیگ برتر، سهم یک امتیازی یحیی از خانه سابق با چاشنی فرصت سوزی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته نوزدهم لیگ برتر، سهم یک امتیازی یحیی از خانه سابق با چاشنی فرصت سوزی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید