فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست نمایانی خورد

به گزارش باتسک، نمایند ایالت مینسوتای مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه ای گفت که سیاست سیاست فشار حداکثری دولت دونالد ترامپ علیه ایران شکست نمایانی خورد.

فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست نمایانی خورد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، ایلهان عمر کننده دموکرات ایالت مینسوتای آمریکا در مصاحبه ای گفت که سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران با شکست نمایانی روبرو شد.

وی که در مصاحبه با پایگاه Responsible Statecraft صحبت می کرد، درباره سیاست فشار حداکثری دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: به عنوان یک راهبرد، این یک شکست نمایان بود. این راهبرد نتوانست هیچ کاری برای آوردن ایران به پای میز مذاکره انجام دهد.در واقع ایران در حال حاضر 12 برابر بیشتر اورانیوم غنی شده نسبت به محدوده ای که توافق تعیین کرده، دارد.

ایلهان عمر در ادامه گفت که راهبرد فشار حداکثری باعث افزایش خصومت نسبت به آمریکا شده و دستیابی به توافقی دیگر با ایران را مشکلتر کرده است.

کننده ایالت مینسوتا درباره جنبه های انسانی سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران گفت که این سیاست به معنای واقعی کلمه در حال کشتن انسان های بیگناه است.

وی افزود: مردم ایران به خصوص زنان فقیر و بچه ها در حال رنج بردن هستند. در دوران همه گیری، آنها با کمبودهای سرسام آوری در زمینه دارو روبرو بوده و نتوانستند نیازهای اولیه خود را تامین کنند.

ایلهان عمر در ادامه این مصاحبه درباره آغاز به کار دولت جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا و احتمال بازگشت واشنگتن به توافق هسته ای با ایران گفت: ما باید هر چیزی که در توان داریم انجام دهیم تا ایران را به میز مذاکره بازگردانده و به توافقی برسیم. این نه تنها به معنای تسکین برای مردم ایران بوده بلکه جلوگیری از یک مسابقه تسلیحات هسته ای در خاورمیانه بوده که آمریکا و تمام جهان را تهدید می کند.

ایلهان عمر گفت: من رئیس جمهور منتخب آمریکا و جواد ظریف رئیس مذاکره کننده ایران درباره برجام را تشویق می کنم که تمایل خود را برای تعامل در این باره نشان دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1994

به "فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست نمایانی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار حداکثری ترامپ علیه ایران شکست نمایانی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید