دانلود قسمت هفدهم سریال آقازاده؛ قسمت 17 آقازاده

به گزارش باتسک، قسمت هفدهم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا آدینه 25 مهر 1399 وارد شبکه نمایش خانگی می گردد.

دانلود قسمت هفدهم سریال آقازاده؛ قسمت 17 آقازاده

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت هفدهم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

در قسمت قبل دیدیم که راضیه همچنان در زندان است و هم زمان با افزایش فشار ها بر او داخل زندان، چک های جدیدی نیز از او ضمیمه پفراینده اش می گردد و بدین ترتیب قرار وثیقه آزادی او نیز سنگین تر می گردد. حامد و پدرش نیز از طرفی دیگر به دنبال فراهم کردن مبلغ مورد احتیاج برای وثیقه هستند.

نیما، اما افکار عجیب و پیچیده ای در سر دارد. او وثیقه هنگفت لازم برای آزادی دختر یکی از سیاست مداران به نام که به دلیل پفراینده ای اقتصادی در زندان است را فراهم می نماید و او را آزاد می نماید. کاری که هم به مذاق پدرش خوش نمی آید و هم برای آینده پفراینده خودش نیز می تواند عواقب سنگینی به دنبال داشته باشد. حامد و همکارانش نیز به دنبال ارتباط این دو پفراینده با هم می فرایند.

راضیه بعد از آزادی از زندان مستقیم به خانه نیما می رود. جایی که نیما سعی می نماید او را تحقیر کند و به راه خودش برگرداند، اما راضیه با صلابتی بیشتر از قبل در مقابل او می ایستد.

در ادامه نیش و کنایه های پیدا و پنهان آقازاده به شخصیت های سیاسی مختلف، این بار نوبت به پفراینده فساد اقتصادی و احتکار دارو توسط دختر یکی از سیاست مداران برجسته کشور می رسد. آقازاده همچنان دولتی ها و سیاسیون را افردی مانده در تربیت فرزندان و غرق در فساد و ثروت اندوزی تصویر می نماید و در مقابل اقلیتی همچون حاج رضا و خانواده اش را قرار می دهد که به قدرت دل بستگی ای نداشته و ندارند و از گوشه و کنار پیگیر مسائل مملکت هستند.

اما این دو گانه به نظر می رسد که در قسمت های آینده صف آرایی جدی تر را در مقابل هم نمایند و کشمکش دو آقازاده به شکلی جدی تر به چالش و کشمکش دو دیدگاه، دو جریان و دو طرز فکر تبدیل گردد. جریان سود جویان رانت خوار و مومنان میهن دوست.

فارغ از این که چنین دوگانه ای در جامعه و در واقع وجود دارد یا خیر این دو جریان باید بتوانند خودشان را در راستا درام جای بیندازند و قابل باور و پذیرش باشند. مقوله ای که بعد از گذشت شانزده قسمت هنوز هم در رابطه با حامد و بیش تر از او خانواده اش رخ نداده است. تصویر آرمانی طراح سریال از خانواده مورد قبولش تصویری غیر طبیعی و باور ناپذیر و است که باز هم بر خلاف میل طراح به هیچ عنوان سمپاتی بر انگیز نیز از آب در نیامده است.

به هر روی شاید با بالا دریافت دعوای دو آقازاده و بیشتر درگیر شدن خانواده هایشان کشش داستان بیشتر از قبل گردد و با فعال و کنش مند شدن خانواده حاج آقا تهرانی کاراکتر های آن ها نیز قابل قبول تر از قبل شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1856

به "دانلود قسمت هفدهم سریال آقازاده؛ قسمت 17 آقازاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود قسمت هفدهم سریال آقازاده؛ قسمت 17 آقازاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید