تخفیف ویژه به اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی داده می شود

به گزارش باتسک، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی با ارائه خدمات تخفیفی به اعضای خود به دنبال ارتقای سطح ارائه خدمات در صنعت آزمایشگاهی بوده و آن را در کشور تسهیل می کند.

تخفیف ویژه به اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی داده می شود

به گزارش گروه فناوری باتسک به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترغیب و تشویق آزمایشگاه ها برای عضویت در شبکه اقدام به ارائه تخفیفات ویژه به اعضای جدید کرده است. در این طرح، در سال جاری دانشجویان دکتری و محققان پسا دکتری دانشگاه ها و موسسات علمی پژوهشی سراسر کشور با ثبت نام در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی از یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی به میزان 40 درصد هزینه خدمات تا سقف مبلغ 20 میلیون ریال بهره مند شدند.

همچنین علاوه بر یارانه طرح حمایتی مذکور، این گروه از اعتبار 1 میلیون ریالی عضویت جدید در باشگاه مشتریان با تخفیف 100 درصدی به عنوان هدیه عضویت و نیز اعتبار 5 میلیون ریالی طرح ویژه اعضای باشگاه مشتریان، استفاده کردند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پلتفرم به اشتراک گذاری دستگاه ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی در کشور است. باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی نیز برای تسهیل در دریافت خدمات ایجاد شده است و تخفیف های متنوعی را به اعضای هیئت علمی، دانشجویان، شرکت های دانش بنیان و صنایع کشور ارایه می دهد.

در این شبکه خدمات آزمایشگاه های متنوعی مانند حوزه فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی؛ حوزه های زیست فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت؛ حوزه های علوم شناختی و مغز؛ صنایع دستی، مواد غذایی و غیره، ارایه می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1305

به "تخفیف ویژه به اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی داده می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف ویژه به اعضای جدید شبکه آزمایشگاهی داده می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید