بی انضباطی های تمام نشدنی و توجیه عجیب استوکس برای نیامدن به ایران، خروج از لیست 18 نفره پرسپولیس

به گزارش باتسک، در حال حاضر باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم در نظر دارند برخورد جدی با این بازیکن نمایند و در اولین اقدام قرار است نام او از لیست 18 نفره بازی فردا با سپاهان خارج گردد و اگر این کار انجام نگردد به بقیه نفرات پرسپولیس که حضوری منظم در تمرینات تیمشان دارند بی احترامی شده است.

بی انضباطی های تمام نشدنی و توجیه عجیب استوکس برای نیامدن به ایران، خروج از لیست 18 نفره پرسپولیس

مهاجم پرحاشیه تیم فوتبال پرسپولیس که در آستانه ملاقات فردا با سپاهان به مرخصی رفته ادعای جالبی در خصوص بی انضباطی اخیر خود داشته است.

به گزارش تسنیم، در روز هایی که نمایندگان باشگاه پرسپولیس در دبی چند روزی در انتظار آمدن آنتونی استوکس برای قرارداد بستن با وی بودند، کارشناسان زیادی انتقال این بازیکن به جمع سرخپوشان را تصمیمی اشتباه دانستند چرا که این بازیکن در مدت حضورش در تراکتورسازی و همچنین همه تیم های سابقش به خوبی نشان داده بود که حاشیه هایش خیلی بیشتر از توانایی هایش است.

استوکس البته چند ماهی بود که به خاطر عدم عضویت در تیمی از تمرینات به دور بوده و طبیعتا در شرایط بدنی خوبی قرار نداشت. با این حال مسئولان باشگاه پرسپولیس با رقم 300 هزار دلار (حدود 4 میلیارد تومان) برای 4 ماه این بازیکن را به خدمت گرفتند. آن هم در شرایطی که به گفته مدیریت پرسپولیس این باشگاه با چالش بزرگ اقتصادی روبرو بود. یحیی گل محمدی نیز در همان مقطع در نشست خبری خاطرنشان کرد اگر باشگاه مشکل اقتصادی دارد بهتر است ابتدا پول بازیکنان پرداخت گردد و جذب استوکس در اولویت نباشد. در همان بدو ورود استوکس به تمرینات پرسپولیس پس از دریافت پیش قراردادش، عدم استقبال سرخپوشان از وی به خوبی نشان داد که اصرار به این انتقال درست نبوده است.

استوکس برای یاری به پرسپولیس و بازی های بسیار حساسی که این تیم پیش رو داشته و دارد جذب این تیم شد اما تا به امروز نه تنها نتوانسته باری از روی دوش تیمش بردارد بلکه اخیرا حاشیه هایی نیز بوجود آورده است. این بازیکن بعد از بازی با الشارجه و قبل از یکی از حساس ترین بازی فصل تیمش با سپاهان از سرمربی تیم خود می خواهد دو روز دیرتر به تمرینات اضافه گردد اما مدعی می گردد به خاطر فرزند کوچکش درخواست مرخصی دارد. بماند که چرا این قدر راحت با مرخصی وی موافقت شد اما این بازیکن بدون توجه به روز های حساسی که تیمش سپری می نماید ترجیح داد در دبی به گشت و گذار با دوستانش بپردازد و بازگشتش را نیز با تصمیم خود به تاخیر بیندازد.

نکته جالب توجه اینکه بلیت برگشت استوکس که باشگاه پرسپولیس برای او تهیه نموده بود، ساعت 8 روز گذشته (آدینه) بوده اما وی مدعی می گردد به دلیل خواب ماندن به این پرواز نرسیده است! او بلیت بازگشتش را آخرین پرواز دبی به تهران که ساعت 22:30 بوده تهیه می نماید تا حداقل یک روز دیگر هم در کنار دوستانش باشد! ضمن اینکه استوکس دو هفته پیش هم از یحیی خواسته بود تا راهی دبی شده و ملاقاتی با خانواده اش داشته باشد که با این خواسته او مخالفت شده بود.

در حال حاضر باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم در نظر دارند برخورد جدی با این بازیکن نمایند و در اولین اقدام قرار است نام او از لیست 18 نفره بازی فردا با سپاهان خارج گردد و اگر این کار انجام نگردد به بقیه نفرات پرسپولیس که حضوری منظم در تمرینات تیمشان دارند بی احترامی شده است.

بازیکنی که با قیمت بالا جذب پرسپولیس شد تا به این تیم یاری کند این روز ها به یک بازیکن حاشیه ساز برای تیمش تبدیل شده و با شرایط بدنی هم که او دارد حداقل بعید است در یکی دو هفته آینده هم به کار مربیان پرسپولیس بیاید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1289

به "بی انضباطی های تمام نشدنی و توجیه عجیب استوکس برای نیامدن به ایران، خروج از لیست 18 نفره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی انضباطی های تمام نشدنی و توجیه عجیب استوکس برای نیامدن به ایران، خروج از لیست 18 نفره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید