برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران قطع شد

به گزارش باتسک، همزمان با مانور سراسری شرکت های توزیع نیروی برق در کشور، نیرو های عملیاتی برق پایتخت نیز طی مانوری هماهنگ در سطح مناطق 22 گانه، ضمن شناسایی مزارع غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال، اقدام به قطع برق این مراکز و همچنین قطع انشعاب های غیرمجاز مورد استفاده بعضی از تابلو های تبلیغاتی کردند.

برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران قطع شد

به گزارش ایرنا، در این مانور که با حضور همه نیرو های فنی و به کارگیری خودرو های عملیاتی مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم برگزار گردید، ضمن شناسایی و قطع انشعاب های برق غیرمجاز، روشنایی معابر عظیمراهی و ساعت های نجومی خطوط روشنایی نیز بر اساس برنامه ریزی های ابلاغ شده، تنظیم شد.

بر اساس این گزارش، با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به مشترکان تهرانی، به موازات این مانور، تیم ویژه بحران شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم نیز با حضور در منطقه برق بعثت، با جابجایی تعدادی از ترانسفورماتور های پربار، اقدام به کاهش بار تجهیزات و افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه برق این منطقه کرد.

این مانور که به شکل ضربتی برگزار گردید، پنجمین مانور تیم ویژه بحران برق شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم بود.

روز پنجشنبه گذشته معاون هماهنگی و توزیع شرکت فراوری، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: تا به امروز و در چهار مرحله برگزاری مانور اصلاح و تعدیل روشنایی معابر 50 هزار رمز ارز غیرمجاز جمع آوری شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2106

به "برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران قطع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال در تهران قطع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید