برانکو: باختیم اما به بازی برگشت امیدواریم، ریسک کردم و تغییر سیستم دادم

به گزارش باتسک، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به بازی برگشت تیمش برابر الدحیل امیدوار است.

برانکو: باختیم اما به بازی برگشت امیدواریم، ریسک کردم و تغییر سیستم دادم

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکویچ پس از شکست تیمش برابر الدحیل اظهار کرد: به بازیکنانم افتخار می کنم. آنها صددرصد کوشش خودشان را انجام داده اند و امروز نشان دادند از نهایت کوشششان استفاده کردند. ما امروز برابر الدحیل بازی کردیم که یکی از بهترین تیم های آسیاست و ما امیدواریم در تهران بتوانیم کاری انجام بدهیم.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به نتیجه به دست آمده چقدر شانس برای صعود تیمش قائل است، گفت: الدحیل یکی از قوی ترین تیم های آسیاست اما در تهران نتیجه بهتری می گیریم چراکه انتظار داریم از یار دیگر ما که همان هواداران و حضور 80 هزار نفری آنهاست، بتوانیم نتیجه مطلوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که امروز سیستم تیمش را با 4-4-2 لوزی به زمین فرستاد و درباره ریسکی که انجام داد، گفت: بازی های قدیم الدحیل را نگاه نموده بودم و کوشش کردیم که نقطه ضعف این تیم را پیدا کنیم که نقطه ضعفی نداشتند. پرسپولیس هم تیمی است که 40 میلیون هوادار دارد. ولی در این دوره از لیگ قهرمانان آسیا کار خیلی سخت بود چراکه تیم ضعیفی وجود ندارد. ما این ریسک را کردیم چراکه نشان دادیم در دو سیستم می توانیم خوب باشیم. امروز اشتباهاتی وجود داشت اما این یک چیز نرمال است و هر در بازی می تواند رخ دهد.

وی توضیح داد: بازی دو نیمه داشت که نیمه اول در قطر بود که ما باختیم و از نتیجه راضی نیستیم اما نتیجه باخت یک بر صفر ما را فعال و امیدوار نگه می دارد تا بتوانیم با حضور بیش از 80 هزار هوادار و با کمک یار دوازدهم بتوانیم در استادیوم آزادی جوی را به وجود بیاوریم که بازی را به نفع خودمان به سرانجام ببریم و به صعود امیدوار باشیم. طبیعتا الدحیل بازیکنان خیلی خوبی دارد اما با این حال ما امروز می توانستیم گل مساوی را هم بزنیم اما با توجه به نتیجه ای که این تیم مقابل رقبایش به دست آورده بود امروز نتیجه خوبی گرفتیم و این نتیجه ما را به بازی برگشت امیدوار نگه می دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 350

به "برانکو: باختیم اما به بازی برگشت امیدواریم، ریسک کردم و تغییر سیستم دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: باختیم اما به بازی برگشت امیدواریم، ریسک کردم و تغییر سیستم دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید