بازیکنان گیتی پسند داور را مدیریت کردند، دلخوری از شاگردان سابق

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران، حمید بی غم در جمع خبرنگاران بعد از مصاف با گیتی پسند که با باخت تیمش همراه بود، با کنایه گفت: شکر خدا گیتی پسند برد و یک عده ای به آن چیزی که می خواستند رسیدند، بازیکنان و اعضای کادر فنی از جمله خود من، هجده نفر کرونایی بودیم و این را از سبک بازی مان باید متوجه شده باشید.

بازیکنان گیتی پسند داور را مدیریت کردند، دلخوری از شاگردان سابق

وی در تشریح شرایط کرونایی تیمش ابراز داشت: نمایش نیمه اولمان با نیمه دوم زمین تا آسمان متفاوت بود و دیگر بازیکنانم در اواخر بازی هیچ توانی نداشتند، در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم اما از فرصت هایمان استفاده نکردیم و به مشکل برخوردیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون از داشتن شانس قهرمانی برای این تیم ابراز ناامیدی کرد و ادامه داد: ما دیگر به هیچ وجه قهرمان نخواهیم شد، واقعیتی است که باید گفت. شاید خیلی ها ناراحت شوند اما امیدوارم گیتی پسند قهرمان لیگ گردد. چند سال در این مجموعه کار کردم و زحمت کشیدم.

وی اضافه نمود: خیلی ها به من می گویند وقتی از اصفهان و گیتی پسند بیرون می روی همه بر علیه ات می شوند. امروز بازیکنانی بعد از گلزنی مقابل من مشت هایشان را گره می کردند که من مربی شان بوده ام و آن ها را پرورش داده ام. بعضی از این رفتارها خیلی زشت است.

فریاد کاپیتان تیم ملی بر سر بازیکن من زشت است

بیغم تاکید نمود: زشت است کاپیتان تیم ملی با بازیکن تیم من درگیری لفظی داشته باشد، احترامشان سر جای خود اما حق ندارند بر سر بازیکن ما داد بزنند، داور نتوانست بازیکنان را کنترل کند، یک پنالتی برای ما اعلام نکرد و بازی را گیتی پسند برنده شد.

وی ادامه داد: جنجال ها در فوتسال طبیعی است، اما بازیکنان بزرگ گیتی پسند داور را با رفتارهایشان مدیریت کردند و حتی بعضی جاها به جای داور معین کننده مکان خطا بودند و امروز همه کار کردند. خیلی از خطاها را به سود ما اعلام نکرد و بحث من با داور است چرا که بین دو تیم تمایز قائل شد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: نیمه اول گیتی پسند هیچ کاری انجام نداد، با تمام بازیکنانش سه پاس هم بین یکدیگر رد و بدل نکردند، توان بدنی ما ضعیف بود و بازی را در نیمه دوم از دست داد، مشکل، بازیکنانم نیستند تمام توانشان را گذاشتند، مشکل از من است و این باخت را به گردن می گیرم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2636

به "بازیکنان گیتی پسند داور را مدیریت کردند، دلخوری از شاگردان سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان گیتی پسند داور را مدیریت کردند، دلخوری از شاگردان سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید