افزایش 20 درصدی تیراژ تولید، برای خرید از بازار عجله نکنید

به گزارش باتسک، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه طبق تصمیم وزارت صمت، از هفته آینده تیراژ تولید روزانه ایران خودرو به بیش از 2500 دستگاه خواهد رسید که نسبت به برنامه مصوب، روزانه 20 درصد افزایش تیراژ خواهیم داشت، پیشنهاد کرد مشتریان برای خرید از بازار عجله نکنند.

افزایش 20 درصدی تیراژ تولید، برای خرید از بازار عجله نکنید

به گزارش خبرنگاران، طبق اعلام این گروه خودروسازی، فرشاد مقیمی ضمن اشاره به نتایج اصلاح قیمت خودرو و واقعی سازی آن و رفع این مانع بزرگ در تولید خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، خروج از زیان و حفظ حقوق ذی نفعان و مشتریان ایران خودرو را از نتایج این اقدام دانست و گفت: با فروش خودرو به قیمت واقعی و افزایش عرضه به بازار، قیمت های کاذب فعلی در بازار خودرو نیز تعدیل خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه نمود: از سوی دیگر افزایش مقیاس تولید، سبب کاهش هزینه ها و بهای تمام شده تولید در بلندمدت خواهد شد که به نفع مشتریان خواهد بود.

وی با بیان اینکه از هفته آینده تیراژ تولید روزانه ایران خودرو از میانگین 2000 دستگاه به 2500 دستگاه افزایش خواهد یافت، شرح داد: تا پایان سال 100 هزار دستگاه خودرو مازاد بر تعهدات عرضه خواهیم کرد که سبب ایجاد آرامش بیش تر در بازار خواهد شد. تیراژ تولید در گروه صنعتی ایران خودرو در آستانه عبور از 300 هزار دستگاه تولید از ابتدای امسال قرار گرفته است. طبق برنامه ای که از طریق وزیر صمت ابلاغ شده، از هفته آینده تیراژ تولید روزانه را به بیش از 2500 دستگاه افزایش خواهیم داد.

مقیمی از حذف شرط سند در رهن در طرح های فروش ایران خودرو خبر داد و گفت: از هفته آینده به فروش خودرو با سند آزاد اقدام خواهیم کرد و مالکان خودروهای فروش رفته در طرح های گذشته نیز می توانند از طریق کنندگی ها نسبت به فک رهن اسناد خودرو اقدام کنند. روش اجرای این طرح از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای طرح های متنوع فروش محصولات به صورت مستمر از هفته آینده خبر داد و گفت: روش های فروش به صورت تحویل 45 و 90 روزه در کنار طرح های پیش فروش یکساله به اجرا گذاشته خواهد شد.

برای خرید خودرو از بازار مردم عجله نکنند

وی ضمن دعوت مشتریان به آرامش و عدم شتابزدگی درخصوص تصمیم برای خرید خودرو از بازار با قیمت های کاذب، گفت: در آینده نزدیک شاهد کاهش التهاب بازار خواهیم بود و مشتریان می توانند با خیالی آسوده نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.

این مدیر خودروساز افزایش سودآوری شرکت های خودروساز، رونق بازار بورس و حفظ منافع سهامداران را از دیگر نتایج رفع موانع حاصل از اصلاح قیمت ها دانست و اضافه نمود: در آینده با تامین نقدینگی کافی و بهبود شرایط مالی، اجرای پروژه های توسعه محصول در گروه صنعتی ایران خودرو سرعت بیش تری خواهند گرفت و شاهد طراحی و توسعه محصولات بهتر و با کیفیت بالاتر خواهیم بود. از جمله این پروژه ها، محصول K125، خودرویی نیم شاسی و CUV با امکانات روز و ظاهر زیبا خواهد بود که تا پایان سال آینده آماده تولید انبوه می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2495

به "افزایش 20 درصدی تیراژ تولید، برای خرید از بازار عجله نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 20 درصدی تیراژ تولید، برای خرید از بازار عجله نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید