احتمال تعطیلی تمامی بازی های هفته آینده سری A از بیم کرونا، بازی اینتر - لودوگورتس؛ پشت درهای بسته

به گزارش باتسک، بحرانی شدن اوضاع در ایتالیا به دلیل شیوع سریع ویروس کرونا در این کشور، مقامات آن را به تکاپو انداخته است و ممکن است دربی ایتالیا نیز برگزار نشود.

احتمال تعطیلی تمامی بازی های هفته آینده سری A از بیم کرونا، بازی اینتر - لودوگورتس؛ پشت درهای بسته

به گزارش باتسک، جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا از احتمال لغو گسترده تمامی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته آینده برای کاهش سرعت انتشار ویروس کرونا اطلاع داد.

تا کنون در هفت منطقه از ایتالیا مواردی از وجود افراد مبتلا به کرونا گزارش شده که این موضوع به قرنطینه 10 شهر این کشور و تعطیلی تمام رویداد های ورزشی، اماکن عمومی و مدارس تا یک هفته آینده شده است. در همین حال دستور لغو 4 بازی سری A در روز گذشته (یکشنبه) شامل بازی تیم های اینتر و سامپدوریا هم صادر شد که این تنها بخشی از 43 مسابقه فوتبالی بود که در دسته های مختلف کالچو لغو شدند. اکنون اما این احتمال وجود دارد که تمامی دیدارهای هفته آینده سری A از جمله دربی ایتالیا بین تیم های یوونتوس و اینتر هم لغو شوند.

جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا در این خصوص گفت: من فکر نمی کنم که ما در عرض تنها یک هفته بتواند سرعت انتشار ویروس را آنقدر کاهش دهیم که بتوانیم فرایند برگزاری مسابقات ورزشی را از سر بگیریم. ما به طور مرتب در حال رصد کردن اوضاع هستیم و شرایط موجود را ارزیابی خواهیم می کنیم. ما سرعت انتشار را زیر نظر می گیریم و امکان لغو تمام بازی های هفته آینده را آنالیز می کنیم.

تعطیلی یک هفته ای نه تنها شامل بازی های سری A می گردد بلکه مسابقات دسته های پایین تر فوتبال ایتالیا، لیگ های آماتور را هم دربرمی گیرد و حتی احتمال لغو بازی خانگی اینتر مقابل لودوگورتس در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا هم وجود دارد. این بازی پنجشنبه شب در سن سیرو برگزار می گردد و احتمال اینکه بدون حضور تماشاگر برگزار شوند بسیار زیاد است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1304

به "احتمال تعطیلی تمامی بازی های هفته آینده سری A از بیم کرونا، بازی اینتر - لودوگورتس؛ پشت درهای بسته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تعطیلی تمامی بازی های هفته آینده سری A از بیم کرونا، بازی اینتر - لودوگورتس؛ پشت درهای بسته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید