آزادراه تهران - شمال بسته شد

به گزارش باتسک، آزادراه تهران - شمال بعد از گذشت بیش از پنج ماه از افتتاح برای اولین بار در روز ها و ساعت های وسط هفته به دلیل هجوم مردم به جاده چالوس دقایقی پیش بسته شد.

آزادراه تهران - شمال بسته شد

به گزارش ایسنا، دقایقی پیش آزادراه تهران شمال در حالی که تعداد بسیار زیادی از مردم به جاده چالوس هجوم بردند، مسدود شد. به گفته بعضی از مسافران که در ابتدای راستا آزادراه تهران - شمال (راستا جنوب به شمال) پشت عوارضی مانده اند، به آن ها اعلام شده که تعیین نیست کی آزادراه باز می گردد و این برای اولین بار است که در ایام غیر از پنجشنبه و آدینه این راستا به دلیل ترافیک سنگین بسته می گردد.

البته ساعت 10 دقیقه بامداد سامانه 141 مرکز مدیریت راه های کشور طی اطلاعیه ای درباره آخرین شرایط محور های شمالی بیان کرد که تردد در آزادراه تهران - شمال راستا جنوب به شمال تا اطلاع بعدی مسدود است و ترافیک سنگین در محور چالوس (راستا جنوب به شمال) حدافصل شهرستانک تا نسا و حد فاصل تونل کندوان تا سیاه بیشه وجود دارد.

همچنین ترافیک نیمه سنگین در همین محور در راستا رفت و برگشت حد فاصل هریجان تا مرزن آباد در بیشتر مقاطع اعلام شده است.

در دیگر محور های شمالی نیز از جمله محور هراز (راستا جنوب به شمال) محدوده های مشاء آب اسک، گزنک، بایجان و لهاش همچنین در محور فیروزکوه (راستا رفت و برگشت) محدوده های شورآب و گدوک ترافیک نیمه سنگین اعلام شده است.

البته تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت وجود دارد، اما در آزادراه تهران - کرج - قزوین حدفاصل پل فردیس تا بهشت سکینه ترافیک نیمه سنگین است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1748

به "آزادراه تهران - شمال بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادراه تهران - شمال بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید