900 میلیارد تومان برای مبارزه با کرونا اختصاص یافت

به گزارش باتسک، 900میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی بابت هزینه های مدیریت و مقابله با ویروس کرونا در نظر گرفته شد.

900 میلیارد تومان برای مبارزه با کرونا اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، روابط عمومی و اموربین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، مهرماه امسال سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ 1.650 میلیارد تومان برای پرداخت هزینه های مربوط به مقابله با کرونا از صندوق توسعه ملی به وزارت بهداشت پرداخت کرد. برای دومین بار در ماه جاری، امروز 30 مهرماه، دکتر محمدباقر نوبخت در ابلاغ دیگری به وزارت بهداشت، دستور تحصیص مبلغ 900 میلیارد تومان اعتبار مجدد از صندوق توسعه ملی بابت هزینه های مدیریت و مقابله با ویروس کرونا را صادر کرد.

این مبلغ بر اساس دستور رییس سازمان برنامه و بودجه باید صرف جبران کسری درآمد بیمارستان های درگیر کرونا و پرداخت کارانه های معوق (700 میلیارد تومان)، تامین کیت آزمایشگاهی شناسایی موارد مثبت(150 میلیارد تومان)، و تکمیل و تجهیز ملزومات شبکه بهداشت (50میلیارد تومان)، گردد.

لازم به ذکر است، در ابلاغ مبلغ 1650 میلیارد تومان پیشین برای هزینه های مربوط به مقابله با کرونا؛ نیز مشخصا 700 میلیارد تومان صرفاً برای جبران کسری درآمد بیمارستان های درگیر کرونا و پرداخت کارانه های معوق اختصاص یافته بود.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1870

به "900 میلیارد تومان برای مبارزه با کرونا اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "900 میلیارد تومان برای مبارزه با کرونا اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید