200 زائر در قالب طرح مبدا تا مبدا وارد مشهد مقدس می شوند

به گزارش باتسک، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی خراسان رضوی گفت: در قالب طرح مبدأ به مبدأ و همزمان با عید مبعث نخستین گروه این طرح وارد مشهد مقدس می شوند.

200 زائر در قالب طرح مبدا تا مبدا وارد مشهد مقدس می شوند

سعید ولیزاده در گفت وگو با خبرنگار باتسک در مشهد مقدس گفت: این گروه که به عنوان نخستین تور وارد شده به مشهد مقدس هستند از استان سیستان و بلوچستان بوده و برای آنها تمام امکانات رفاهی در شأن زائر امام هشتم (ع) مهیا شده است.

وی اضافه نمود: پیش بینی این است که تا ابتدای تابستان حدود 500 نفر به مشهد مقدس در قالب این طرح وارد شوند و برای آنها 2 شب اقامت در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی خراسان رضوی با بیان اینکه وسیله رفت و آمد این افراد اتوبوس در نظر گرفته شده است، اعلام نمود: علاوه بر زیارت امام هشتم بازدید از چند مقبره تاریخی از جمله شهر توس و آرامگاه فردوسی نیز برای این افراد در نظر گرفته شده است.

ولیزاده با اشاره به قیمت بسیار پایین سفری که برای این افراد با خدمات صبحانه، نهار و شام در نظر گرفته شده است، بیان نمود: این قیمت ممکن است هنوز کاهش داشته تا تعداد بیشتری بتوانند از خدمات آن استفاده نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1272

به "200 زائر در قالب طرح مبدا تا مبدا وارد مشهد مقدس می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "200 زائر در قالب طرح مبدا تا مبدا وارد مشهد مقدس می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید