کرمان، جزو 4 مقصد اصلی گردشگری ایران

به گزارش باتسک، خبرنگاران/کرمان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در حال حاضر استان کرمان جزو 4 مقصد اصلی گردشگری ایران است.

کرمان، جزو 4 مقصد اصلی گردشگری ایران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا با دعوت نامه هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش باتسک ، محمود وفایی در نشست با فعالان صنعت گردشگری در محل مجتمع تفریحی و گردشگری پالیز، اضافه کرد: استان کرمان با داشتن آثار تاریخی باارزش، مناطق گردشگری بکر و محوطه های باستانی باید با همکاری و مشارکت دولت و بخش خصوصی به صندلی ارزشمند و واقعی خود برسد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه امروز صنعت گردشگری نیازمند توجه بیشتر از سوی مجلس و نهادهای دولتی است، اظهار کرد: تمامی بدنه حاکمیت باید نقش و تاثیر صنعت گردشگری در توسعه مالی کشور را درک نموده و آن را جایگزنی برای صنعت نفت بدانند.

وفایی با اشاره به اینکه تاسیسات گردشگری بیش از هر زمان دیگر نیازمند توجه هستند، توضیح داد: باید با ارائه سیاستهای حمایتی به تقویت کمی و کیفی این اماکن پرداخت.

وی با بیان اینکه در استان کرمان به راحتی می توان نمونه ای از همبستگی و تعامل را در بین مجموعه های فعال گردشگری مشاهده کرد، گفت: رویکرد اداره کل میراث فرهنگی نیز تعامل هرچه بیشتر با این مجموعه ها و واگذاری بعضی از اختیارات به انها است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان مرتفع شدن تعداد زیادی از مسائل صنعت گردشگری استان را حاصل اعتماد به بخش خصوصی و همچنین انجمن های مردم نهاد دانست، اضافه کرد: باید برگزاری جشنواره ها در حیطه کار بخش خصوصی قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: دولت به عنوان حاکمیت وظیفه اماده سازی زیرساختها و زمینه مناسب برای حضور بخش خصوصی دارد که در سالهای اخیر واگذاری وظایف به بهترین شکل انجام گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 20 مرداد 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1164

به "کرمان، جزو 4 مقصد اصلی گردشگری ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمان، جزو 4 مقصد اصلی گردشگری ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید