پژوهشگران دانشگاه آزاد دولت آباد مچ بند هوشمند سلامت طراحی می نمایند

به گزارش باتسک، مدیر واحد پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد دولت آباد گفت: پژوهشگران دانشگاه آزاد دولت آباد درحال تهیه دستبند هوشمندی هستند که اطلاعات کارکنان را ذخیره و در اختیار مدیران قرار می دهد.

پژوهشگران دانشگاه آزاد دولت آباد مچ بند هوشمند سلامت طراحی می نمایند

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ خشتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

مهدی حمیدخانی، مدیر واحد پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد دولت آباد در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به پژوهش های متعددی که از سوی پژوهشگران این دانشگاه در حوزه اینترنت اشیاء اجرا شده، اشاره نمود و گفت: ما در حال تهیه پلتفرم هایی برای به کارگیری اینترنت اشیا هستیم که از این پلتفرم ها می توان در بخش های مختلف مدیریت فضای سبز شهر، مدیریت ترافیک و ... استفاده کرد.

حمیدخانی ادامه داد: یکی از موارد مهم برای مدیران در ارتباط با کارمندان، کنترل و اطلاع از سلامت و موقعیت کارکنان و کارمندان است. برای همین منظور پژوهشگران دانشگاه آزاد دولت آباد درحال تهیه دستبند هوشمندی هستند که اطلاعات کارکنان را ذخیره و در اختیار مدیران قرار می دهد.

مدیر واحد پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد دولت آباد با بیان اینکه این دستبند هوشمند برپایه اینترنت اشیا طراحی می گردد، اضافه کرد: برد ها و پلتفرم های این دستبند همه به همت پژوهشگران این دانشگاه طراحی شده است و محصول از صفر تا صد آن محصول ایرانی خواهد بود.

وی اظهار داشت: طراحی این پلتفرم ها و برد ها به ما امکان طراحی محصولات متنوعی برپایه اینترنت اشیا را می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1903

به "پژوهشگران دانشگاه آزاد دولت آباد مچ بند هوشمند سلامت طراحی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژوهشگران دانشگاه آزاد دولت آباد مچ بند هوشمند سلامت طراحی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید