پرهیزگار: 2 دیدار تدارکاتی برای بازگرداندن آقای گلی دنیا به شمسایی برگزار می کنیم، با هلند برای دیدار محبت آمیز رایزنی کردیم

به گزارش باتسک، داود پرهیزگار، رئیس کمیته فوتسال از برگزاری دو دیدار تدارکاتی برای رسیدن عنوان آقای گلی دنیا به وحید شمسایی اطلاع داد.

پرهیزگار: 2 دیدار تدارکاتی برای بازگرداندن آقای گلی دنیا به شمسایی برگزار می کنیم، با هلند برای دیدار محبت آمیز رایزنی کردیم

در سفر با تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید.

داود پرهیزگار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی باتسک، درباره بازگشت وحید شمسایی به تیم ملی فوتسال برای بازپس گیری عنوان آقای گلی دنیا گفت: بله، صحبت هایی در این باره مطرح شد. قبل از آن باید اتفاقاتی بیفتد و شرایطی مهیا کنیم تا بتوانیم این رکورد را برگردانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با کادر فنی تیم ملی در این خصوص صحبت شده است یا خیر، توضیح داد: با ناظم الشریعه در این باره صحبت کردیم و قرار است در شرایط مناسب و در دو سه ماه آینده، دو دیدار تدارکاتی برگزار کنیم.

برای این بازی های محبت آمیز با سه چهار کشور صحبت کردیم که هنوز چیزی قطعی نشده است.، رئیس کمیته فوتسال ضمن بیان این جمله به باتسک گفت: فردا (دوشنبه) جلسه ای با اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ، اعضای کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی در این باره برگزار می کنیم تا به یک برنامه کامل برسیم که نه تیم ملی ضرر کند، نه باشگاه ها. در این جلسه به جمع بندی لازم می رسیم.

پرهیزگار با اشاره به کوشش فدراسیون برای کسب میزبانی مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا گفت: با توجه به میزبانی خوب تبریز از مسابقات زیر 20 سال آسیا، رایزنی های خوبی برای کسب میزبانی رقابت های مقدماتی قهرمانی فوتسال 2020 آسیا در مهر ماه داشته ایم. همچنین با هلند برای برگزاری دیدار محبت آمیز رایزنی کردیم. هلندی ها تاریخی به ما اعلام کردند که ما در آن موقع باید در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا شرکت کنیم. به همین خاطر ما تاریخ جدیدی اعلام کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 13 شهریور 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 521

به "پرهیزگار: 2 دیدار تدارکاتی برای بازگرداندن آقای گلی دنیا به شمسایی برگزار می کنیم، با هلند برای دیدار محبت آمیز رایزنی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرهیزگار: 2 دیدار تدارکاتی برای بازگرداندن آقای گلی دنیا به شمسایی برگزار می کنیم، با هلند برای دیدار محبت آمیز رایزنی کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید