وثیقه وام های دانشجویی کاهش می یابد

به گزارش باتسک، معاون فرهنگی دانشگاه پیغام نور گفت: دانشگاه پیغام نور در جهت کاهش دغدغه شهریه ای و اقتصادی دانشجویان وثیقه وام های دانشجویی را کاهش می دهد.

وثیقه وام های دانشجویی کاهش می یابد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مقاطع تحصیلی در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه باتسک، به نقل از دانشگاه پیغام نورمحمد هادی امین ناجی،معاون فرهنگی دانشگاه پیغام نور درباره افزایش وام های شهریه ای دانشجوی گفت: در سال گذشته صندوق رفاه دانشجویان کشور بیش از 16 میلیارد تومان تسهیلات اقتصادی و شهریه ای به دانشجویان این دانشگاه پرداخت کرد.

وی درباره افزایش وام های قرض الحسنه بانک های عامل به دانشجویان دانشگاه پیغام نور گفت: علاوه بر صندوق رفاه دانشحویان دانشگاه طی قرارداد های با بانک های عامل بالغ بر 9 میلیارد تومان وام شهریه به دانشجویان با سود کمتر از 2 درصد فراهم کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیغام نور همچنین به استفاده از ظرفیت های بنیادی های خیریه ای در کشور اشاره نمود و گفت: با رایزنی های اجرا شده در سال گذشته بنیاد علوی نزدیک به دو میلیارد تومان وام به دانشجویان دانشگاه پیغام نور پرداخت کرد.

وی در سرانجام گفت: کوشش می کنیم که میزان وثیقه های دانشجویی برای دریافت وام های شهریه ای را به حداقل برسانیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1755

به "وثیقه وام های دانشجویی کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وثیقه وام های دانشجویی کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید