مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریور برگزار می گردد

به گزارش باتسک، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، دوره آموزشی مدرسه تابستانه هوش مصنوعی در دو بخش 73 ساعت آنلاین و 33 ساعت کارگاه حضوری با هدف پرورش و پشتیبانی مستمر از متخصصانی با عنوان توروبوتکسپیچ برگزار می گردد. افراد شرکت کننده در این دوره پس از فراگیری آموزش های تئوری و پژوهش های عملی و مهارت محور، به عنوان بازیگران اصلی در اکوسیستم فناوری و نوآوری و کسب وکارها نوآورانه مشغول به فعالیت می شوند.

مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریور برگزار می گردد

کالج تخصصی هوش مصنوعی پارت که برگزارکننده این دوره آموزشی است در تعامل با ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان دیجیتال معاونت علمی و دیگر نهادهای مرتبط با حوزه هوش مصنوعی در کوشش است تا با برگزاری این دوره های آموزشی و بهره گیری از دانش تخصصی این افراد، زمینه رشد و توسعه این فناوری نوظهور را در کشور فراهم کند.

در این رویداد که تخصصی ترین دوره آموزشی پردازش گفتار و پردازش زبان طبیعی (NLP) در سطح کشور محسوب می گردد؛ مباحثی از جنس دانش و تجربه در اختیار مهارت آموزان قرار می گیرد. کارگاه های عملی هفتگی نیز یکی از مراحل اصلی این دوره آموزشی است که موضوعات تئوری آموخته شده در طول هفته با همراهی منتورها به کسب تجربیات عملی خلاقانه برای افراد یاری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1402 بروزرسانی: 7 خرداد 1402 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2856

به "مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریور برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه تابستانه هوش مصنوعی 13 تا 22 شهریور برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید