والورده: مسی امشب فوق العاده بود، مهم نیست به چه تیمی می خوریم

به گزارش باتسک، بارسلونا بازهم با هنرنمایی مسی پیروز شد در لیگ قهرمانان به فزونی برسد و سرمربی تیم در خاتمه دیدار به تمجید از ستاره تیمش پرداخت.

والورده: مسی امشب فوق العاده بود، مهم نیست به چه تیمی می خوریم

والورده: مسی امشب فوق العاده بود، مهم نیست به چه تیمی می خوریم

بارسلونا بازهم با هنرنمایی مسی پیروز شد در لیگ قهرمانان به فزونی برسد و این بار لیون بود که قربانی آبی و اناری ها شد. ارنستو والورده، سرمربی بارسا در خاتمه بازی گفت: این یک بازی چمپیونزلیگ بود و طبیعی است که در دقایقی بازی به نفع ما پیش نرود و احساس خطر کنیم. بازی در مجموع در اختیار ما بود و حتی می توانستیم بیش از 5 گل هم بزنیم. نیمه اول عالی بودیم ولی در نیمه دوم، لیون بازی ریسکی را در دستور کار قرار داد و جلو کشید و به یک گل هم دست یافت. در لیگ قهرمانان و پس از زدن دو گل هم نمی توان عقب نشست و بازی را ساده گرفت. در ابتدای نیمه دوم نمی توانستیم مهاجمان را خوب تغذیه کنیم و پس از گل لیون این حس به ما دست داد که ممکن است گلی دیگر دریافت کنیم هرچند که حریف صاحب موقعیت های آشکار گلزنی نمی شد.

او درباره درخشش مسی گفت: نه تنها مسی که همه ما تمام تمرکز اصلی را روی لیگ قهرمانان گذاشته ایم. مسی امشب فوق العاده بازی کرد. همه تیم های صعود کننده به شایستگی راهی یک چهارم نهایی شده اند. نمی توان فقط به یک یا دو تیم اشاره نمود. مهم نیست حریف دور بعد چه تیمی است. همه تیم ها دشوارند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 23 فروردین 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 475

به "والورده: مسی امشب فوق العاده بود، مهم نیست به چه تیمی می خوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: مسی امشب فوق العاده بود، مهم نیست به چه تیمی می خوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید