واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه آسیبی ندیده اند

به گزارش باتسک، قائم مقام کمیته امداد استان کرمانشاه آخرین وضعیت مسکن های احداثی کمیته امداد در مناطق زلزله زده کرمانشاه را به دنبال زلزله شب گذشته تشریح کرد.

واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه آسیبی ندیده اند

محسن رخصی در گفت وگو با باتسک، با اشاره به احداث حدود 2800 واحد احداثی از سوی کمیته امداد در مناطق زلزله زده به دنبال زلزله سال گذشته گفت: هیچ کدام از واحدهای احداثی کمیته امداد چه در مناطق شهری و چه در مناطق روستایی به ویژه مناطق قصر شیرین، سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، جوانرود و گیلان غرب، حتی به شکل جزئی نیز آسیب ندیده اند.

وی در ادامه اضافه نمود: با این وجود واحدهایی که از قبل تعمیراتی بودند یا بازسازی نشده بودند، آسیب هایی دیده اند اما واحدهای احداثی جدید سالم هستند و طی بازدیدی که امروز از این مناطق به ویژه روستاهای نزدیک کانون زلزله و قصر شیرین داشتم شاهد این هستم که خانواده ها سالم هستند و در خانه هایشان به سر می برند.

قائم مقام کمیته امداد با بیان اینکه مردم در حال حاضر آرام تر شده اند و اضطرابشان کاهش یافته است، توضیح داد: شوک حاصل از زلزله قبلی در این زلزله کمتر بود و آرامش در منطقه حاکم است. به زودی نیز خانه های آسیب دیده تعمیر خواهند شد. در مورد خانه های تعمیری آسیب دیده نیز در حال جمع آوری اطلاعات هستیم و وضعیت نهایی این خانه ها و مددجویان نیز طی دو تا سه روز آینده با هماهنگی بنیاد مسکن اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 261

به "واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه آسیبی ندیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه آسیبی ندیده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید