نشست مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با سرمایه گذار هندی

به گزارش باتسک، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان با رامان دیپ سینگ سرمایه گذار هندوستانی با هدف جذب سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری استان هرمزگان دیدار کرد.

نشست مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با سرمایه گذار هندی

به گزارش باتسک به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان در این نشست با اشاره به پتانسیل ها و قابلیت های ارزشمند استان هرمزگان در عرصه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی، گفت: در ماههای اخیر سرمایه گذارانی از کشورهای مختلف برای حضور در بازار گردشگری هرمزگان اعلام آمادگی نموده اند که با توجه به این حجم استقبال، این اداره کل اهتمام ویژه ای برای مساعدت با سرمایه گذاران دارد و در حد توان و وظایف خود به هموار کردن موانع پیش روی سرمایه گذاران می پردازد.

برومند با ارائه بسته های گردشگری و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری اضافه کرد: برای توسعه صنعت توریسم باید با اتخاذ تصمیمات صحیح، باعث رونق این صنعت در استان باشیم.

در خاتمه مقرر شد جلسه ای با کنسولگری هندوستان در بندرعباس برای ارائه طرح های گردشگری برگزار و یکی از طرح ها برای سرمایه گذاری انتخاب گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 7 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 478

به "نشست مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با سرمایه گذار هندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان با سرمایه گذار هندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید