مقاله: زانس سخانس آمستردام (هلند)

به گزارش باتسک، زانس سخانس در کنار آبراه های منطقه زان قرار گرفته است، در نتیجه گشت و گذار در اینجا به وسیله قایق بسیار راحت است و یک تجربه متفاوت و به یادماندنی از تور هلند را به شما ارائه می دهد. شرکت های بسیاری وجود دارند که تورهای قایق سواری در زانس سخانس را ارائه می دهند. راهنما در طول مسیر داستان های شگفت انگیزی از نحوه زندگی در اینجا در زمان گذشته را برایتان بازگو خواهد کرد. شما همچنین می توانید قایق های مسافربری را سوار شده و در اسکله زان پیاده شوید.

مقاله: زانس سخانس آمستردام (هلند)

در قرن هفدهم بیشتر از 600 آسیاب بادی در محدوده اطراف زانس سخانس ساخته شدند و اولین منطقه صنعتی این کشور را ایجاد کردند. از این آسیاب ها برای کارهای مختلفی از جمله پودر کردن ادویه ها، تولید رنگ، اره کردن چوب و تهیه روغن استفاده می کردند. تعدادی از این آسیاب های بادی هنوز هم در منطقه زانس سخانس وجود دارند. مسافران تور هلند می توانند در اینجا با نحوه کار کردن این آسیاب ها هم از بیرون و هم از داخل آشنا شوند. بسیاری از خانه های روستایی این منطقه هم به موزه ها، فروشگاه های هدیه و کارگاه های تولید صنایع دستی تبدیل شده اند.

چندین موزه جالب توجه در منطقه زانس سخانس وجود دارد که فرصت بازدید از آنها را نباید در تور هلند از دست بدهید. یکی از آنها موزه فروشگاه (Museumwinkel) است؛ این موزه فضای یک فروشگاه تاریخی را نشان می دهد، زمانی که هیچ خبری از سوپرمارکت های بزرگ نبود. در موزه نانوایی (Bakkerijmuseum) بازدیدکنندگان می توانند با حرفه قدیمی پخت نان در این سرزمین آشنا شوند. موزه Honig Breethuis خانه یک خانواده تاجر از قرن نوزدهم را نشان می دهد.

منبع مقاله: زانس سخانس آمستردام (هلند)

انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2469

به "مقاله: زانس سخانس آمستردام (هلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: زانس سخانس آمستردام (هلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید