مقاله: تور فستیوال زمستانی کبک کانادا، هتل یخی و کارناوال زمستانی کانادا

به گزارش باتسک، بعدی بازدید از هتل هیجان انگیز یخی بود این شاید اولین تجربه مسافران عزیز بود همه هیجان زده بودن تور لیدر توضیح مفصلی داد که هتل یخی در کشورهای دیگر مانند فلاند، نروژ هم وجود دارد این هتل هر ساله اواخر ماه نوامبر ساخته می شود و تا آخر مارچ مورد بازدید هزاران توریست قرار گرفته و اگر جرات داشته باشید با پرداخت مبلغ حدود 300 تا 400 دلار امکان اقامت شبانه هم هست دوستان به حیاط هتل یخی کبک رسیدیم همه دوربینها را آماده کردند و یکی یکی وارد هتل شدیم اطاقها 1 تخته و 2 تخته، لابی و لوستر های یخی زیبایی خاص و منحصر بفردی را به این هتل زمستانی داده بود.

مقاله: تور فستیوال زمستانی کبک کانادا، هتل یخی و کارناوال زمستانی کانادا

وارد شهر شدیم و قسمت قدیمی شهر که از طرف یونسکو محافظت شده است باعث حیرت مسافران شده بود که به محل هتل زیبا Fairmont Le Château Frontenac وارد شدیم که خوده این هتل یکی از سمبلهای شهر کبک هست. لابی مجلل و بینظیر همراه با تابلوهای هنری و زیبا، این هتل 5 ستاره را به عنوان بیشترین هتل که به تحت موضوع هتل عکاسی شده تبدیل کرده

بعد از 1 ساعت بازدید گرفتن فیلم و عکسهای خوب ساعت حدود 2 شده و برنامه ناهار بوفه گرم در یک رستوران همه را خوشحال کرد. با کروه که حدود 30 نفر بودیم به رستوران رفتیم و جایتان خالی حسابی گرم شدیم و دلی از عزا در آوردیم، ساعت 4 هم به هتل برگشتیم تا هر کی با سلیقه خودش اوقات زمان آزاد را در مرکز شهر قدیمی کبک سپری کند، قرار شد فردا هم ساعت 10 صبح اطاقها را تحویل بدهیم و در لابی هتل آماده باشیم.

روز چهارم سفر بعد از یک خواب خوب و صبحانه مفصل ساعت 10 صبح منتظر تور لیدر محلی هستیم، مارک که از دوستان قدیمی و تور لیدر ساکن کبک هست وارد شد و به همه گروه خوش آمد گفت قرار شده که تور بشکل پیاده روی اجرا شود چون محل هتل فرمانت در مرکز شهر قدیم کبک است. تور لیدر صحبت خود را از تاریخ 410 ساله کبک به عنوان اولین انتخاب مهاجران فرانسوی شروع کرده و نهایتا به جنگهای فرانسه و انگلیسیها در بدست آوردن این منطقه در اواخر قرن 18 اشاره نمود.

منبع مقاله: تور فستیوال زمستانی کبک کانادا، هتل یخی و کارناوال زمستانی کانادا

انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2528

به "مقاله: تور فستیوال زمستانی کبک کانادا، هتل یخی و کارناوال زمستانی کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تور فستیوال زمستانی کبک کانادا، هتل یخی و کارناوال زمستانی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید