عطایی: سایپا قدرتمندتر و با تجربه تر از کاله بود

به گزارش باتسک، سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: در لیگ سال جاری پنج تیم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند.

عطایی: سایپا قدرتمندتر و با تجربه تر از کاله بود

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران درگفتگو با خبرنگاران، درباره شکست روز گذشته این تیم برابر سایپا تهران از هفته هشتم لیگ برتر والیبال اظهار کرد: سال جاری تمام بازی های لیگ جذاب دنبال می گردد و هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست چرا که باتوجه به پخش شدن بازیکنان، قوای تیمها به هم نزدیک شده است. در لیگ سال جاری پنج تیم شهرداری ورامین، خاتم اردکان، سایپا، پیکان و پیغام مشهد جزو مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند و مابقی تیم ها در رده های پایین تر دسته بندی شدند. این پنج تیم به نسبت سایرین سرمایه گذاری بیشتری نیز انجام دادند.

او اضافه کرد: بازی ما برابر سایپا از نظر فنی خوب بود و در سه ست نخست دو تیم بازی برابری را به نمایش گذاشتند اما در حقیقت سایپا تیم قدرتمند تر و با تجربه تری از کاله است و همین باعث شد تا با تسلط در ست چهارم برنده بازی شوند. من از بازیکنانم در حد بضاعتشان توقع دارم.

عطایی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: داوری هیچ گونه مسئله ای نداشت.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران درباره دیدار هفته آینده این تیم برابر پیکان تهران اظهارکرد: پیکان جزو مدعیان اصلی قهرمانی است و مطمئنم بازی بسیار سختی را پیش رو داریم. پیکان در هفته گذشته برابر گنبد باخت و قطعا برای جبران به زمین خواهد امد. ما هم با توجه به شکست برابر سایپا با همین نگرش به مصاف پیکان خواهیم رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 225

به "عطایی: سایپا قدرتمندتر و با تجربه تر از کاله بود" امتیاز دهید

9 کاربر به "عطایی: سایپا قدرتمندتر و با تجربه تر از کاله بود" امتیاز داده اند | 4.1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: سایپا قدرتمندتر و با تجربه تر از کاله بود"

1 دیدگاه
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید