به هرکسی سرمربی جوانان شود کمک می کنم، با ذوب آهن مذاکره نکرده ام

به گزارش باتسک، سیروس پورموسوی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره دلیل جدایی اش از تیم فوتبال جوانان ایران و استعفا از این سمت، گفت: من چهار ماه پیش استعفا کردم و بازگشت به گذشته جالب نیست. دلیل این تصمیم برای خودم محفوظ است. خاطرات خوبی از تیم جوانان دارم و امیدوارم این تیم پیروز باشد.

به هرکسی سرمربی جوانان شود کمک می کنم، با ذوب آهن مذاکره نکرده ام

وی در پاسخ به این سئوال که آیا از مسئولان کمیته فنی و جوانان دلخور است؟ تاکید کرد: در این زمینه حرفی نمی زنم. اگر حرفی بزنم ممکن است فردا چیز دیگری بگویند. فقط می توانم بگویم بازگشت به گذشته خوشایند نیست. نمی خواهم بعد از گذشت چهار ماه کسی از دستم دلخور بشود. تیم خیلی خوبی داشتیم و تصمیم برای جدایی از آن سخت بود.

سرمربی تیم فوتبال جوانان شرح داد: بیش از هزار بازیکن را زیر نظر گرفتیم. واقعاً کار سختی در تیم جوانان انجام دادیم و همانطور که گفتم دریافت این تصمیم سخت بود.

پورموسوی در خصوص احتمال حضورش در لیگ برتر فوتبال و شایعه سرمربیگری اش در ذوب آهن تاکید کرد: من اسفندماه از تیم جوانان خداحافظی کردم. آن موقع که لیگ در جریان بود و سپس کرونا آمد. خدا شاهد است نه قبل و نه بعد از این ماجرا با هیچ تیمی مذاکره نکرده ام. اگر بود صادقانه می گفتم که دلیل خداحافظی ام پیشنهاد فلان تیم است. من از شرایط سرمربیان تیم های لیگ خبر ندارم ولی احتمال می دهم شرایط سرمربیگری برای فصل بعد را داشته باشم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا به مسئولان کمیته فنی و کمیته جوانان پیشنهادی برای انتخاب سرمربی بعدی تیم جوانان داشته است؟ اظهار کرد: خیر من هیچکس را معرفی نکردم ولی هرکسی سرمربی شد حاضرم با هزینه شخصی به تهران بیایم و تمام اطلاعات مربوط به تیم جوانان را در اختیارش بگذارم.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال جوانان درباره مسابقات قهرمانی آسیا و قرعه کشی این مسابقات که 29 خرداد برگزار می شود، گفت: اگر تیمی در مرحله گروهی قرعه سختی داشته باشد در مراحل حذفی کار راحتی دارد و برعکس. با این حال فکر می کنم اگر برای ایران بازی های مرحله گروهی ساده تر باشد بهتر است تا تیم جمع و جور و با مسابقات هماهنگ شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1632

به "به هرکسی سرمربی جوانان شود کمک می کنم، با ذوب آهن مذاکره نکرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به هرکسی سرمربی جوانان شود کمک می کنم، با ذوب آهن مذاکره نکرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید