صحبت های تاج در خصوص تیم امید انگیزشی بود

به گزارش باتسک، به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر حاج رضایی درباره گزینش بازیکنان زیر 21 سال برای تیم امید در بازی های آسیایی جاکارتا عنوان کرد: به نظر من روی این بحث قطعا فرآیند کارشناسی انجام شده است. سال ها بود نگران تعیین سن بازیکنان برای حضور در رقابت های آسیایی و در ادامه نفرات حاضر در مقدماتی المپیک بودیم و به نظرم ایده فدراسیون بسیار خوب است و من این استراتژی را پسندیدم.

صحبت های تاج در خصوص تیم امید انگیزشی بود

وی ادامه داد: طبعا بازیکنان فعلی تیم امید با حضور در یک میدان مهم به نام بازی های آسیایی برای حضور در المپیک 2020 آماده شوند. اینجا این فرصت پیش می آید که تیم زیر 23 سال دو سال زودتر مهیای رقابت برای انتخابی المپیک شود و تاکید می‌کنم با توجه به کار کارشناسی صورت گرفته نظر من روی این گزینش کاملا مثبت است.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره اینکه نگرش کسب نتایج به تیم زیر 21 سال امید ایران در بازی های آسیایی باید چگونه باشد گفت: طبعا در یک میدان رقابتی همه تلاش می کنند نتیجه کسب کنند و مشخص است که قرار نیست همه قهرمان شوند و فقط یک تیم این عنوان را کسب می کند. روشن است اگر فشار روی این تیم باشد می تواند بازدارنده شود. اینکه رئیس فدراسیون فوتبال بحث تشویقی که معافیت تیم زیر 21 سال از خدمت مقدس سربازی در صورت قهرمانی در بازی های آسیایی را مطرح کرده اتفاق خوبی در وجه انگیزشی برای بازیکنان این تیم بود.

حاج رضایی تصریح کرد: با این وجود به طور حتم تیم جوان ما هم با انگیزه بالای راهی جاکارتا می شود و همه تلاشش را می کند. به هر حال فوتبال همواره با نتیجه مفهوم پیدا می کند اما در بازی های آسیایی نباید تنها آیتم مورد نظر باشد و به کسب تجربه نگاه ویژه ای شود.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: فدراسیون فوتبال در کنار این موضوع می تواند به بازیکنان آن مقطع سنی زیر 23 سال که در این مجموعه قرار نگرفته اند هم توجه داشته باشد. مقطع سنی زیر 23 سال، مقطع حساسی برای کمک به تیم ملی بزرگسالان است و می تواند با راهکارهای مختلف نفرات این مقطع سنی را هم مدنظر داشت تا این بازیکنان هم در خدمت تیم ملی باشند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 373

به "صحبت های تاج در خصوص تیم امید انگیزشی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های تاج در خصوص تیم امید انگیزشی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید