سگ های وحشی شاهین شهر نوازنده جوان را کشتند

به گزارش باتسک، حسن مولازاده نوازنده ساز تومبا بود که در حین تمرین این ساز مورد حمله سگ های وحشی قرار گرفت و جان باخت.

سگ های وحشی شاهین شهر نوازنده جوان را کشتند

به گزارش تسنیم، حسن مولازاده نوازنده ساز تومبا و اهل شاهین شهر - اصفهان است. او روز روز دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 برای تمرینِ نوازندگی به بیابان های اطراف شهر رفته بود. متاسفانه این نوازنده با حمله سگ های وحشی روبرو شده و به دلیل شدت جراحات در دم جان باخته است.

سعید جعفری رئیس اورژانس شهرستان شاهین شهر و میمه اعلام کرده که براساس بررسی های اولیه مرحوم حسن مولازاده پیش از حمله سگ ها از ترس بیهوش شده و سپس سگ های وحشی به جسد او حمله ور شده اند.

این نوازنده جوانِ 33 ساله، در حاشیه شهر شاهین شهر بین اتوبان اصفهان تا مسکن مهر این شهر مورد حمله دسته جمعی سگ های ولگرد قرار گرفته است.

هفته گذشته هم در همین منطقه شخص دیگری مورد حمله سگ های وحشی قرار گرفته بود.

در همین باره حاجی دلیگانی کننده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار گفته است: متاسفانه در روز 6 اردیبهشت اتفاق ناگواری در شاهین شهر رخ داده و در مجموعه مسکن مهر شاهین شهر که حدود 30 هزار نفر جمعیت دارد، یکی از افراد هنرمند مورد هجمه چند قلاده سگ ولگرد قرار گرفته، توسط این سگ ها دریده شده و فوت شده است.

وی دررابطه با لزوم پاسخگویی مسئولانی که کوتاهی کرده اند، تاکید کرد: من پس از این اتفاق از وزیر کشور طرح سوال کردم که علت عدم انجام اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده برای چنین مسائلی را اعلام کرده و بگویند که چرا جان یک انسان را اینطور درمعرض حمله این حیوانات قرار می دهند.

به گفته کارشناسان، با توجه به فصل جفتگیری حیوانات، احتمال حمله آن ها به انسان زیاد است و چنانچه حیوانات درنده و وحشی هنگام جفتگیری احساس خطر کنند، به طور حتم به افراد حمله ور می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2217

به "سگ های وحشی شاهین شهر نوازنده جوان را کشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سگ های وحشی شاهین شهر نوازنده جوان را کشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید