ستین: مارادونا و کرایف مرا عاشق فوتبال کردند، بازپس گیری توپ از ارکان تاکتیکی تیم من است

به گزارش باتسک، کیکه ستین به بازی تیمش در زمین ناپولی امید زیادی دارد.

ستین: مارادونا و کرایف مرا عاشق فوتبال کردند، بازپس گیری توپ از ارکان تاکتیکی تیم من است

به گزارش باتسک، کیکه ستین در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ناپولی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به تمجید از رقیب و گفت و گو درباره شرایط تیم خودش پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: طبعا همواره منتظر بهترین عملکرد ممکن از سوی حریف هستید. مطمئنا هر تیمی هم برنامه هایی خواهد داشت. بازی هیجان انگیز و سختی خواهد شد و منتظر بهترین نسخه ناپولی هستم. تا همین جا هم دیده ایم این تیم چه کارهایی از دستش برمی آید. آنها در بهترین فرم به مصاف ما خواهند آمد. در این فصل بازی های بی نهایت سخت را تجربه نموده ایم و از نظر من تیم کاملا آماده و مهیا است. مطمئنم فرایند خوب اخیر تیم ادامه دارد. مطمئنم سطح بازی های اخیر را حفظ خواهیم کرد.

او درباره تجربه حضور به عنوان سرمربی در لیگ قهرمانان اروپا افزود: اولین حضور در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان مربی به انگیزه های من می افزاید. آغاز کارم در این تورنمنت آن هم در چنین ورزشگاهی، بعدی احساسی و خاص دارد. معتقدم بازی هیجان انگیزی خواهد شد. هیچ سناریوی بهتری برای آغاز این بازی وجود ندارد.

ستین درباره سرمربی رقیب ادامه داد: شنیدم گتوسو از دوران حضورم در لاس پالماس مرا زیر نظر داشته است. اینکه فرد بزرگی مانند او چنین حرف هایی درباره من زده موجب غرور و افتخارم به کارم است. حرف های گتوسو برای من ارزش زیادی دارد.بارسا حالا زودتر توپ را پس می گیرد. نمی دانم 6 ثانیه می گردد یا 8 ثانیه اما طبعا برنامه هایی برای پیاده کردن در زمین داریم و پرس کردن یکی از آنها است. بازپس گیری سریع توپ یکی از ارکان بازی ماست. ایده ما دریافت توپ در سریع ترین زمان ممکن خواهد بود و به آن احتیاج داریم. بازپس گیری توپ در بازی هایی مانند فردا اهمیت زیادی دارد.

ستین در ادامه افزود: فقط نگران تیم خودم نیستم بلکه نگران همه افرادی هستم که با بیماری کرونا دست به گریبان شده اند. از همین جا پیام دلگرمی و همدردی ام را به آنها می دهم. امیدوارم این مسئله هر چه زودتر حل و فصل گردد. این اتفاق می تواند برای هر کسی بیفتد. شما همزمان که به سلامتی خودتان اهمیت می دهید، به سلامت بقیه هم احترام می گذارید. تنها معاینه من به خاطر تبی بود که داشتم.

ستین درباره بازیکنان رقیب افزود: عاشق فابیان رویس هستم. می دانم در ناپولی هم به اندازه من، او را دوست دارند. فابیان پیشرفت خیره کننده ای در ناپل داشته است. امیدوارم نتواند از همه مهارت ها و نقاط قوتش استفاده کند اما در مجموع برایش خوشحالم. او در عین حال که فوتبالیست معرکه ای است، انسان فوق العاده ای هم محسوب می گردد.

سرمربی بارسلونا درباره سبک مربیگری اش با گتوسو گفت: هر مربی ایده هایی دارد. هیچ 2 مربی یکسان نیستند. همواره تغییراتی هم در کار است. هم من و هم گتوسو در شرایط متفاوتی به این بازی رسیده ایم اما هر 2 کوشش داریم سبک بازی خودمان را در زمین پیاده کنیم. این پروسه کم و بیش، زمانبر است. در هر 2 تیم می توانید نقش افکار مربیان را ببینید. این جدال و رقابت در ال کلاسیکو در 2 تورنمنت مجزا برگزار می گردد. وظیفه داریم در بهترین حالت ممکن با این 2 بازی روبرو شویم. می توانیم بگوییم در فرم خوبی هستیم. با ذهنیتی فوق العاده به این 2 بازی رسیدیم. بازی به بازی پیش می رویم. بنابراین ال کلاسیکو تاثیری روی بازی فردا ندارد.مسی بازیکن فوق العاده ای است که کار هر روزه اش را برای 14 تا 15 سال تکرار نموده . این تفاوتی است که بین او و بقیه می بینم. بازیکنی با این ثبات تا به امروز ندیده ایم. از دیدن مارادونا و کرایف هم لذت زیادی بردم؛ آنها مرا را عاشق فوتبال کردند.

ستین در خاتمه افزود: اومتیتی و لنگله فوق العاده اند و در فرم ایده آل قرار دارند. تصمیم را در ساعات اولیه صبح فردا می گیرم. صرفا بعضی جزئیات روی تصمیم من اثر خواهد گذاشت. اومتیتی و لنگله در عین حال که شباهت بسیار زیادی دارند در بعضی چیزها متفاوت هستند. هنوز تصمیم نگرفته ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1311

به "ستین: مارادونا و کرایف مرا عاشق فوتبال کردند، بازپس گیری توپ از ارکان تاکتیکی تیم من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستین: مارادونا و کرایف مرا عاشق فوتبال کردند، بازپس گیری توپ از ارکان تاکتیکی تیم من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید