دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می شوند

به گزارش باتسک، تهران (پانا) - وزیر بهداشت با بیان اینکه تمامی اساتید دانشگاه های کشور واکسینه شده اند و واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شده است، گفت امید است واکسیناسیون دانشجویان و خانواده های آنها به زودی به انتها برسد.

دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می شوند

به گزارش وبدا، بهرام عین اللهی در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در قزوین با بیان اینکه دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه به شکل حضوری و مجازی بازگشایی می شوند، اظهار کرد: واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم هم در حال انجام است و بازگشایی آن دانشگاه ها منوط به تصمیم وزارت علوم است.

وزیر بهداشت گفت: قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی و تردد بسیار زیاد مسافرین نیاز به امکانات بهداشتی و درمانی بیشتری دارد و متاسفانه زیرساخت های خوبی در این استان وجود ندارد که نیازمند تقویت است. خوشبختانه شهر قزوین از پیک کرونا عبور کرده است و تعداد بیماران رو به کاهش است.

عین اللهی اضافه کرد: از یک مرکز واکسیناسیون در نمایشگاه بین المللی قزوین بازدید کردیم که خوشبختانه 24 ساعته و با نیروهای داوطلب و عمدتا دانشجویان، فعالیت داشت؛ آنها اعلام می کردند که اصلا احساس خستگی نمی کنند چون خدمت به مردم، خستگی به همراه ندارد و این یک نوید بسیار بزرگ است که شور واکسیناسیون در کشور افزایش یافته است. امیدواریم با حجم بالای واکسیناسیون، شاهد پیک ششم بیماری نباشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2385

به "دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید