خرید مسکن مهر پردیس چقدر بودجه لازم دارد؟

به گزارش باتسک، خبرنگاران- خرید مسکن مهر پردیس در چهار فاز این شهر انجام می گردد؛ فاز های پنج، هشت، 9 و 11. فاز پنج به خاطر نزدیک بودن به مرکز شهر و دسترسی به امکانات رفاهی بیشتر، در سال های گذشته ارزش بیشتری در بازار مسکن داشت، اما الان با رونق گرفتن سایر منطقه ها، فاصله قیمت مسکن مهر پردیس در این فاز ها کاهش پیدا نموده است.

خرید مسکن مهر پردیس چقدر بودجه لازم دارد؟

به گزارش خبرنگاران، بعضی از آن هایی که از یک دهه پیش سراغ خرید مسکن مهر پردیس در فاز 11 رفتند، تا الان آپارتمانی تحویل نگرفتند و گفته می گردد هنوز 40 درصد از واحد های مسکن مهر پردیس تکمیل نشده است. در این نوشته سراغ واحد های تکمیل شده مسکن مهر پردیس رفتیم. آنالیز ها نشان می دهد خرید مسکن مهر پردیس در اولین روز های مرداد سال جاری حداقل یک میلیارد تومان تمام می گردد و گران ترین خانه ها را تقریبا متری 20 میلیون تومان می فروشند. رقمی که با میانه قیمت مسکن در بعضی منطقه ها تهران برابری می نماید.

خرید مسکن مهر پردیس در فاز پنج

خرید مسکن مهر پردیس در فاز پنج ظرف سال های گذشته به خاطر امکانات خدماتی و رفاهی بهتر درقیاس با فاز های هشت، 9 و 11، بیشتر تمام می شد. حالا با افزایش ساکنان اختلاف قیمت واحد های مسکن مهر بین فاز های مختلف تاحدودی از بین رفته است. آپارتمان 86 متری در فاز پنج پردیس یک میلیارد و 250 میلیون تومان آگهی شده است. یعنی متری 14 میلیون و 500 هزار تومان. فروشنده این واحد مدعی شده سند ملک مسئله ای ندارد و واحد بدون پارکینگ فروخته می گردد. واحد 85 متری دیگری در فاز پنج پردیس در طبقه چهاردهم یک میلیارد و 350 میلیون تومان فروخته می گردد. فروشنده به تسویه شدن عرصه این واحد اشاره نموده و انباری، پارکینگ و آسانسور جزو مهمترین امکانات این واحد به شمار می رود. یکی از گران ترین واحد های مسکن مهر در فاز پنج پردیس تقریبا متری 19 میلیون تومان فروخته می گردد. این آپارتمان 85 متری با قیمت یک میلیارد و 600 میلیون تومان به فروش می رسد و آسانسور، پارکینگ و انباری دارد.

خرید مسکن مهر پردیس در فاز هشت

خرید مسکن مهر پردیس در فاز هشت به خاطر نزدیک بودن به تهران برای خریداران اهمیت دارد. فاز هشت پردیس درقیاس با تمام فاز های مسکونی این شهر به تهران نزدیک تر است و فاصله آن تقریبا به 20 کیلومتر می رسد. فازی که سال 95 افتتاح شد و الان آپارتمان 100 متری را در این محدوده یک میلیارد و 280 میلیون تومان آگهی نموده اند. یعنی متری 12 میلیون و 800 هزار تومان. مالک دیگری در ازای یک میلیارد و 360 میلیون تومان حاضر به فروش واحد 105 متری است. بعلاوه آپارتمان 105 متری دیگری که جزو پروژه های مسکن مهر پردیس به شمار می رود، یک میلیارد و 700 میلیون تومان فروخته می گردد. مالک این واحد به تسویه شدن عرصه اشاره نموده و واحد طبقه پنجم قرار گرفته است.

خرید مسکن مهر پردیس در فاز 9

خرید مسکن مهر پردیس در فاز 9 دست کم یک میلیارد تومان بودجه لازم دارد. آپارتمان 87 متری را در این فاز دقیقا با این قیمت آگهی نموده اند که باید ارزش هر متر آن را معادل 11 میلیون و 600 هزار تومان بدانیم. این واحد بدون پارکینگ آگهی شده، اما آسانسور و انباری دارد. این ارقام درحالی برای مقرون به صرفه ترین آپارتمان های مسکن مهر پردیس در فاز 9 اعلام می گردد که گاهی خرید مسکن مهر پردیس در این فاز حدود 1.5 میلیارد تومان تمام می گردد. مثل واحدی 87 متری که سه سال از سن بنا آن می گذرد، در طبقه پنجم قرار گرفته است و ارزش هر متر آن را باید حدود 17 میلیون و 200 هزار تومان بدانیم.

خرید مسکن مهر پردیس در فاز 11

خرید مسکن مهر پردیس در فاز 11 گاهی به میزان مقرون به صرفه ترین منطقه ها تهران آب می خورد. مالک آپارتمان 87 متری در فاز 11 پردیس قیمت را یک میلیارد و 670 میلیون تومان درنظر گرفته است. یعنی متری 19 میلیون و 200 هزار تومان که این رقم معادل میانه قیمت مسکن در منطقه 18 تهران به عنوان مقرون به صرفه ترین نقطه بازار مسکن مرکز است. مالک دیگری در فاز 11 پردیس که آپارتمان 87 او در زون دو قرار گرفته است، قیمت را یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعلام نموده است. به آسانسور، انباری و پارکینگ جزو امکانات این واحد به شمار می رود. فروشنده دیگری قیمت واحد 87 متری را یک میلیارد و 250 میلیون تومان درنظر گرفته است.

مشخصات آپارتمان های مسکن مهر پردیس

فاز

متراژ

امکانات

قیمت

پنج

86 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 250 میلیون تومان

پنج

85 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 600 میلیون تومان

هشت

105 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 700 میلیون تومان

هشت

100 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 280 میلیون تومان

9

87 متر

آسانسور و انباری

یک میلیارد تومان

9

87 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 500 میلیون تومان

11 زون یک

87 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 670 میلیون تومان

11 زون چهار

87 متر

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 250 میلیون تومان

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1401 بروزرسانی: 10 مرداد 1401 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2711

به "خرید مسکن مهر پردیس چقدر بودجه لازم دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید مسکن مهر پردیس چقدر بودجه لازم دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید