حمید جبلی رستم و دیو و آشنایان را روی دیوار می برد

به گزارش باتسک، حمید جبلی این روزها هم درگیر برپایی نمایشگاه تازه خود است و هم در انتظار ورود تازه ترین کتابش به بازار کتاب.

حمید جبلی رستم و دیو و آشنایان را روی دیوار می برد

ایسنا: این هنرمند که در کارنامه هنری اش، نوشتن نمایشنامه و فیلمنامه، فیلمسازی، عکاسی، نقاشی، بازیگری، صداپیشگی و تئاتر عروسکی و … را دارد، در نخستین روزهای پاییزی، مشغول برنامه ریزی برای برگزاری تازه ترین نمایشگاه نقاشی خود است و در عین حال قرار است کتاب تازه اش مهمان کتابفروشی ها گردد.

نمایشگاه تازه او یک نمایشگاه نقاشی است با نام رستم و دیو و آشنایان که در شیراز برگزار می گردد.

نمایشگاه تازه این هنرمند یک نمایشگاه انفرادی است که در آن حدود 20 تابلوی نقاشی از حمید جبلی به نمایش گذاشته می گردد.

این نمایشگاه در گالری سروناز شیراز برپا می گردد و افتتاحیه آن فردا (پنجشنبه) 18 مهر ماه است و جبلی برای این برنامه، راهی شیراز خواهد شد.

آثار نمایشگاه رستم و دیو و آشنایان اکرولیک روی بوم و فضای آنها نزدیک به نقاشی قهوه خانه ای است.

نقاشی های حمید جبلی از روز 18 مهر ماه بر دیوار نمایشگاه سروناز شیراز قرار می گیرند و به مدت یک هفته مهمان شهر سعدی و حافظ خواهند بود.

سازنده فیلم های پسر مریم و خواب سفید با کتاب تازه خود مهمان کتابفروشی ها هم می گردد؛ کتابی که نامش خاطرات پسربچه شصت ساله است و 32 قصه را دربرمی گیرد؛ قصه هایی که از زمان تولد تا پنج سالگی را روایت می نمایند. این مجموعه در 5 سالگی جبلی به سرانجام می رسد و مجموعه دومی هم دارد که نامش رفتن به دبستان و قرار است بعدتر منتشر گردد.

خاطرات پسربچه شصت ساله را نشر پریان منتشر می نماید و قرار است نیمه دوم مهر ماه وارد بازار گردد تا حمید جبلی در ماه تولد خود، دو رویداد هنری را رقم زده باشد.

همین ناشر پیش از این نمایشنامه دوستان با محبت دیگر اثر این هنرمند را منتشر نموده بود، نمایشنامه ای که شهریور سال 95 در مجموعه تئاتر شهر رونمایی شد.

جبلی که سال ها تجربه عکاسی در تئاتر را دارد، سال 96 نیز نمایشگاه نقاشی دیگری را با نام کابوس های شیرین در گالری آتبین برپا کرد و سال 97 نیز نمایشگاه عکس خود را با نام ماسوله 67 در همین گالری برگزار نموده بود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 858

به "حمید جبلی رستم و دیو و آشنایان را روی دیوار می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید جبلی رستم و دیو و آشنایان را روی دیوار می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید