بیرانوند: قطر منتظر ما باشد، ایران به جام جهانی 2022 صعود می کند، اسکوچیچ تیم بزرگی می سازد

به گزارش باتسک، دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی به جام جهانی 2022 قطر صعود خواهد کرد و قطر باید منتظر ایران باشد.

بیرانوند: قطر منتظر ما باشد، ایران به جام جهانی 2022 صعود می کند، اسکوچیچ تیم بزرگی می سازد

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش باتسک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در شماره دوم مجله فدراسیون فوتبال گفت وگویی با علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش کشورمان اجرا شده است. متن این پرسش و پاسخ به شرح زیر است:

شرایط تیم ملی و شرایط حضورمان در رقابت های جام جهانی را چطور ارزیابی می کنید؟

کادر فنی کار خیلی سختی دارد تا تیم ایده آل خود را انتخاب و بچیند. دوست داشتیم برای شهریور ماه دو بازی محبت آمیز در روزهای فیفا برگزار کنیم که فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه ای از لغو بازی های فیفا دی خبر داد و این شرایط را سخت کرده است. دوری ما از لحاظ تیم بودن باعث خواهد شد تا جهت سختی را طی کنیم و به خواسته خود که همانا حضور در جام جهانی است برسیم. مطمئنم طبق صحبت هایی که با اسکوچیچ داشتم، ایده های خوبی برای تیم ملی دارد و بدون شک اتفاقات خوبی برای تیم ملی فوتبال ایران خواهد افتاد. او دوست دارد به تیم ملی فوتبال ایران کمک کند و تیم بزرگی بسازد که مردم به آن افتخار کنند. مانند تیم ملی در زمان کی روش. امیدوارم در اردوی مهرماه تیم ملی بچه ها را ببینیم و دل مردم ایران را شاد کنیم.

هدف امروزتان چیست؟ سومین جام جهانی پیاپی؟

بدون شک ایران در جام جهانی 2022 حضور خواهد داشت و قطر باید منتظر ما باشد. اگر قرار است چهار تیم به جام جهانی بروند یکی از آن چهار تیم، تیم ملی فوتبال ایران است. ایران قدرتی است که سال های سال نشان داده پیروز بوده و در حال رشد است. چهار بازی سخت داریم و دو بازی از آن چهار بازی بسیار حیاتی و حساس است. امیدوارم با کمک هواداران بتوانیم پیروز باشیم و دل مردم را شاد کنیم. اما اگر کرونا تا سال دیگر باشد باید تلاش بیشتر کنیم و با دعای خیر مردم صعود کنیم. امیدوارم به عنوان تیم اول صعود کنیم.

تجربه شیرینی که در بازی ایران و پرتغال رخ داد. چطور پنالتی یکی از بهترین بازیکنان جهان را مهار کردید؟

تا ساعت 2 نصفه شب بیدار می ماندم تا بتوانم ضربات پنالتی رونالدو را آنالیز کنم. رونالدو طی ماه های قبل از جام جهانی بیشتر ضرباتش را به یک سمت و جهت زده بود. من بر اساس آنالیزی که انجام داده بودم به سمت پنالتی رونالدو شیرجه زدم و توپ را مهار کردم. وقتی دیدم طی چند بازی اخیر حتی در دیدار مقابل اسپانیا پنالتی رونالدو به کدام سمت زده شده تصمیمم را گرفتم که به همان سمت شیرجه بزنم. اگر دقت کنید می بینید حتی از پشت خط جلو آمدم و شیرجه زدم و توپ را مهار کردم که داور به خاطر شیرجه بلندم پنالتی را تجدید نکند. با این کارم دل میلیون ها ایرانی را شاد کرد.

شرایط در بلژیک چگونه است؟

حدود 2 ماه است که در این کشور به سر می برم. شرایطی که در بلژیک است، بسیار مطلوب است. حضور در این تیم به من کمک خوبی خواهد کرد. انگیزه بالایی دارم تا عملکرد پیروزی در این کشور داشته باشم. خیلی سخت است که در اروپا حضور داشته باشی و نوع متفاوتی از تمرینات، زمین و امکانات را تجربه کنی. تجربه حضور در اروپا و حتی نوع تمرینات بسیار متفاوت تر از آسیاست. اینجا سرعت تمرین بسیار بالاست و بدون شک حضورم در این کشور باعث خواهد شد تجربیات بالاتری را به دست آورم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1728

به "بیرانوند: قطر منتظر ما باشد، ایران به جام جهانی 2022 صعود می کند، اسکوچیچ تیم بزرگی می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: قطر منتظر ما باشد، ایران به جام جهانی 2022 صعود می کند، اسکوچیچ تیم بزرگی می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید