برنامه نمایش فیلم های کودک و نوجوان سیمرغ و پروانه ها اعلام شد

برنامه نمایش فیلم های کودک و نوجوان در بخش سیمرغ و پروانه ها همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

برنامه نمایش فیلم های کودک و نوجوان سیمرغ و پروانه ها اعلام شد

به گزارش ستاد خبری سیمرغ و پروانه ها، نمایش پنج فیلم و انیمیشن سینمایی لکنت به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی، پاستاریونی به کارگردانی سهیل پیروز، ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی، بنیامین به کارگردانی محسن عنایتی و آخرین داستان به کارگردانی اشکان رهگذر در سانس 9:30 صبح روزهای 13 الی 17 بهمن ماه همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر دنبال می گردد. همچنین یک ساعت پیش از نمایش این فیلم ها از ساعت 8:30 دقیقه سینماگران کودک و نوجوان و عوامل فیلم ها در قالب جشن 40 سالگی انقلاب به گپ و گفت با مخاطبان خود می پردازند.

همچنین روز شنبه 13 بهمن فیلم لکنت، یکشنبه 14 بهمن پاستاریونی، دوشنبه 15 بهمن انیمیشن بنیامین، سه شنبه 16 بهمن فیلم ضربه فنی، چهارشنبه 17 بهمن انیمیشن آخرین داستان به ترتیب در پردیس های سینمایی تماشا، فرهنگ، ماندانا، باغ کتاب و آزادی از ساعت 10 در سانسی ویژه نمایش داده می شوند. همچنین در تهران سینماهای کوروش، راگا و شکوفه نیز به نمایش 5 فیلم سینمای کودک و نوجوان می پردازند.

در مراکز استان ها نیز یک سالن از سینماهای میزبان جشنواره فیلم فجر به نمایش فیلم های کودک و نوجوان اختصاص می یابد.

ویژه برنامه سیمرغ و پروانه ها با همراهی مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان، سازمان سینمایی، دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد سینمایی فارابی برگزار می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 15 خرداد 1398 شناسه مطلب: 440

به "برنامه نمایش فیلم های کودک و نوجوان سیمرغ و پروانه ها اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه نمایش فیلم های کودک و نوجوان سیمرغ و پروانه ها اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید