اجرای طرح آموزش بچه ها جا مانده از تحصیل در استان

به گزارش باتسک، مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اجرای طرح آموزش بچه ها جامانده از تحصیل در آذربایجان شرقی اطلاع داد.

اجرای طرح آموزش بچه ها جا مانده از تحصیل در استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسینفتحی در نشست تخصصی با معاونت نهضت سواد آموزی استان پیرامون عملیاتی کردن این طرحاظهار کرد: طرح آموزش بچه ها جا مانده از تحصیل با هدف تسهیل در ایجاد هدفمند فرصتدوم آموزش برای بچه ها در معرض آسیب (بچه ها کار بازمانده از تحصیل)10 سال به بالا وخانواده های آنها در استان با همکاری نهضت سواد آموزی اجرا می گردد.

وی با تشریح تفاهم نامه فیمابین معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور اضافه نمود: این تفاهم نامه درراستای آموزش بچه ها بازمانده از تحصیل شامل 3گروه بچه ها بازمانده از تحصیل فقیر و بیمار،بچه ها بازماندهاز تحصیل معلول جسمی آموزش پذیر و بچه ها کار خیابانی ایرانی و غیر ایرانی منعقدگردیده و اجرا خواهد شد.

فتحی هدف از اجرای این طرح را ایجاد فرصت برابر آموزشی، توانمند سازیبچه ها بی سواد و بازمانده از تحصیل در معرض آسیب و همچنین انسداد مبانی ورودی به بیسوادی برشمرد و ابراز امیدواری کرد اجرای این طرح گام بزرگی در ریشه کنی بیسوادی درکشور خواهد داشت.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2038

به "اجرای طرح آموزش بچه ها جا مانده از تحصیل در استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح آموزش بچه ها جا مانده از تحصیل در استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید