آب پاکی وکیل سوئیسی روی دست استقلال، استراماچونی قرارداد نمی بندد تا غرامت 1، 1 میلیونی بگیرد

به گزارش باتسک، استراماچونی سخت درصدد دریافت غرامت قرارداد دوساله خود از استقلال باشد، اتفاقی که می تواند شوک بالغ بر 1/1 میلیون یورویی برای باشگاه ایرانی در پی داشته باشد.

آب پاکی وکیل سوئیسی روی دست استقلال، استراماچونی قرارداد نمی بندد تا غرامت 1، 1 میلیونی بگیرد

باشگاه استقلال هر روز با خبری شوکه نماینده درخصوص پرونده های بین المللی خود روبه رو می گردد، اتفاقی که از اواسط اسفند 98 شروع شد و حالا قرار است روز های بهاری پراسترسی را برای هواداران این باشگاه به جا بگذارد.

به گزارش خبرورزشی، در شرایطی که باشگاه برای حل و فصل پرونده های حقوقی سنگین شاکیان در فیفا و همین طور تسویه حساب با سایر ستاره های خارجی خود احتیاج مبرمی به تأمین منابع ارزی در حدود یک میلیون دلار دارد، در جدیدترین اتفاق پرونده حقوقی سنگین آندره آ استراماچونی و دستیارانش را پیش رو دارد، پرونده ای که خرداد وحشتناکی را برای باشگاه و مدیرانش ترسیم خواهد نمود.

هفته گذشته نقل قول هایی از احمد سعادتمند درخصوص پرونده حقوقی استراماچونی منتشر شد. حال با نزدیک شدن به روز هایی که قرار است کمیته انضباطی فیفا درخصوص شکایت استراماچونی و دستیاران ایتالیایی رأی صادر کند، اخبار ناامیدنماینده زیادی پیرامون این پرونده به گوش می رسد از جمله پیغامی که وکیل سوئیسی طرف قرارداد استقلال برای دفاع از باشگاه برای مدیران ارسال نموده است.

این وکیل سوئیسی که طی یک ماه گذشته و با روی کار آمدن احمد سعادتمند با جدیت خاصی در حال تنظیم دفاعیات برای فرار از تبعات سنگین پرونده های حقوقی پیش روی استقلال بود در آخرین تماسی که با باشگاه داشت، مدعی شد به اطلاعات جدیدی درخصوص کادر فنی سابق آبی ها رسیده که زیاد نمی تواند امیدوار نماینده باشد.

بنا به ادعای این وکیل حقوقی باشگاه در مقر فیفا، استراماچونی و دستیارانش طی یکی، دو ماه گذشته چندین پیشنهاد از باشگاه های ایتالیایی و خارجی دریافت نموده اند و در شرایطی که مدیر برنامه استراماچونی با این باشگاه ها به توافق رسیده بود استراماچونی و دستیارانش به خاطر دستمزد پایین پیشنهادی، زیر بار امضای قرارداد نرفتند، چون اگر به کار برمی گشتند، عملاً دیگر نمی توانستند از باشگاه استقلال به خاطر فسخ قرارداد و قطع همکاری غرامت سنگین دریافت نمایند.

از همین رو این گونه برداشت می گردد که استراماچونی سخت درصدد دریافت غرامت قرارداد دوساله خود از استقلال باشد، اتفاقی که می تواند شوک بالغ بر 1/1 میلیون یورویی برای باشگاه ایرانی در پی داشته باشد.

شاید به همین خاطر هم بود که از یکی، دو هفته گذشته زمزمه ها و شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه مدیران جدید استقلال در نظر دارند استراماچونی را برای بازگشت به تهران و راهنمایی تیم قانع نمایند، چون اول و آخر در این پرونده برحسب مفاد درج شده شکست می خورند و باید این پول سنگین را بپردازند.

از جمله پیشنهاداتی که در این ماه ها به استراماچونی برای مربیگری ارائه شد، از اودینزه، اسپال و برشا در سری A ایتالیا بود ضمن اینکه دو، سه باشگاه سوئیسی و اتریشی نیز او را می خواستند، اما دستمزد دریافتی از این باشگاه زیر 300 تا 400 هزار یورو بود که در قیاس با غرامت میلیون یورویی از استقلال اصلاً قابل پذیرش نبود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 1532

به "آب پاکی وکیل سوئیسی روی دست استقلال، استراماچونی قرارداد نمی بندد تا غرامت 1، 1 میلیونی بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب پاکی وکیل سوئیسی روی دست استقلال، استراماچونی قرارداد نمی بندد تا غرامت 1، 1 میلیونی بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید