کاری که تیلور با حسن یزدانی کرد برای ما بد و زشت است

به گزارش باتسک، فردین معصومی در مورد رقابت های کشتی آزاد امید های دنیا گفت: مسابقات امید های دنیا همواره برای قرار گرفتن کشتی گیران بزرگسال در کنار کشتی گیران جوان است و چند سالی هم بود که از کشتی امید های دنیا خبری نبود و بعد از برگزاری این مسابقات می توانم بگویم که اتفاق خوبی افتاد، چرا که این مسابقات باعث می گردد تا کشتی گیرانی که پشت خط ماندند ظهور نمایند و به دنیای کشتی معرفی شوند. این مسابقات یکی از بزرگترین فرصت هایی است که در اختیار جوانان گذاشته می گردد تا خود را نشان دهند.

کاری که تیلور با حسن یزدانی کرد برای ما بد و زشت است

وی در مورد قهرمانی امیررضا معصومی هم مطرح کرد: امیررضا یک هدفی را دنبال می نماید که هدف بسیار بزرگی است و اگر واقعیت را بگویم گرفتن مدال در این رقابت ها راه را برای او هموار می نماید، اما اگر در این رقابت ها هم مدالی کسب نمی کرد باز هم تأثیر خیلی زیادی بر هدف او ندارد. ولی این مدال هم انگیزه مضاعف به او می دهد تا هدفی که دارد را بهتر دنبال کند و برسد به نقطه ای که خودش در پی آن است.

معصومی اضافه کرد: ما در این رقابت ها تیم بسیار خوبی داشتیم و می توانستیم قهرمان شویم، اما با توجه به اتفاقاتی که افتاد این قهرمانی از دست رفت. تیم ملی باید برگردد و ابعاد این اتفاق در فدراسیون کشتی بررسی گردد. سجاد غلامی هم درباره اتفاقی که افتاد بچگی نموده است. او باید بیشتر از هر زمانی شرایط خود را درک می کرد و واقعا نمی دانم چه بگویم. هم خود را از مدال محروم کرد و هم قهرمانی را از ایران گرفت. به هر شکل امیدوارم با راهنمایی و عملکرد خوب کشتی گیران تیم خوبی را در المپیک پاریس داشته باشیم.

پیشکسوت کشتی کشورمان مطرح کرد: آمریکایی ها چندسالی است با ما رقیب هستند در گذشته آمریکا در همه وزن ها رقیب ایران نبوده، ولی امروز می بینیم که آمریکایی ها در همه وزن ها با ایرانی ها کل کل دارند و گاهی در برخی از وزن ها هم برتر از ما هستند. من فکر می کنم آمریکایی ها کشتی ایران را به خوبی بررسی کردند و با کشتی ایرانی کشتی گیران ما را می برند. در واقعا به کشتی ایران روی آوردند و با زیر گرفتن برابر کشتی گیران کشورمان به پیروزی می رسند. کشتی ایران در جهان به زیر گیری معروف است و این خیلی برای ما بد و زشت است که به سبک کشتی ایرانی نتایج را واگذار کنیم. دقیقا کاری که دیوید تیلور کرد و توانست حسن یزدانی را ببرد. ایران در هر شرایط سرتر از آمریکا است و در مسابقات جام جهانی پیش رو هم قطعا ایران با کشتی گیران جوان در این رقابت ها حضور خواهد داشت که امیدوارم برترین نتایج را در این رقابت ها بگیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: batask.ir شناسه مطلب: 2762

به "کاری که تیلور با حسن یزدانی کرد برای ما بد و زشت است" امتیاز دهید

1 کاربر به "کاری که تیلور با حسن یزدانی کرد برای ما بد و زشت است" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاری که تیلور با حسن یزدانی کرد برای ما بد و زشت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید